عطرهای-متفاوت

عطرهای متفاوت با رایحه های خاص و عجیب !

در این مطلب، لیست کوتاهی از عطرهای متفاوت نیش و معمولی با نت های منحصر به فرد به شما ارائه خواهد شد.

کام دس گارکونز – اودیور ۵۳ (Comme des Garcons – Odeur 53)

اودیور 53 - کادو

این محصول، اولین ضد عطر جهان بوده (۱۹۹۸)، و به طور ۱۰۰ درصد از ترکیبات معطر اکسیژن، تلالویی از فلز، انرژی آتش، رطوبت در باد، تپه های ماسه ای، همجوشی، کربن معدنی، لاستیک سوخته، طعم یک لوله کروم روی زبان، و شهاب سنگ ها تشکیل شده اند.

اتات لبره داورنج – سِکرِشِنز مگنی فیکس (Etat Libre d’Orange – Sécrétions Magnifiques)

سِکرِشِنز مگنی فیکس - کادو

اگر تصور عطری متشکل از رایحه خون، ید، شیر همزده حالتان را بهم می زند، پس حتما باید از این عطر دوری کنید. سکرشنز مگنی فیکس، همچون نوشیدنی فلزی و سرشار از آمونیاکی است که قطعا باعث می شود حالتان دگرگون شود! اما همین ترکیب می تواند برای بسیاری از افراد خاص و جذاب باشد.

مارک اکو – اکو (Marc Ecko – Ecko)

اکو - کادو

ممکن است با بوییدن این عطر، احساس کنید می خواهید کفش لاستیکی بپوشید! مطبوعات، از عبارات “رعد و برق” و “ثبات” برای توصیف این عطر استفاده کرده اند. هریک از آنها می تواند برای برخورداری از یک عطر جذاب کافی باشد. با این حال، شاید نتوان مطمئن بود ترکیبی از رعد و برق و ثبات چه رایحه ای تولید کند.

کلوین کلاین – کریو (Calvin Klein – Crave)

کریو - کادو

شاید برایتان جالب باشد که بدانید کلوین کلاین در این محصول منحصر به فرد از رایحه ستاره دریایی به عنوان یک رایحه اولیه استفاده کرده است.

تیری موگلر – وومنیتی (Thierry Mugler – Womanity)

وومنیتی - کادو

شاید فکر می کنید هیچ زنی نباید بوی ماهی یا چیزی شبیه به آن را بدهد، اما در جدیدترین طراحی زنانه موگلر با نام وومنیتی ، استفاده انحصاری و کاملی از رایحه خاویار انجام شده است.

مایکل کورس – آیلند (Michael Kors – Island)

آیلند - کادو

در طراحی این عطر، مایکل کورس ادعا می کند که آبشار ۱۵۱ پایی هاوایی را درون بطری گنجانده است. او همچنین با استفاده از رایحه آب اکسیژنی، به ما این باور را القا می کند که این رایحه با بوی آب معمولی بسیار متفاوت است. البته، بسیاری بر این باورند که آب هیچ رایحه ای نداشته و کاملا بی بوست.

عطرهای متفاوت نارسیسو رودریگز – فور هِر  (Narciso Rodriguez – For Her)

فور هِر - کادو

این عطر جذابیت های بسیاری داشته و طرفداران زیادی دارد، اما استفاده از عبارت شاعرانه “مشک خورشیدی” برای مشک منطقی به نظر نمی رسد. همه ما (بر خلاف آقای رودریگز) می دانیم که مشک و رایحه اش از گوزن نر استخراج می گردد!

منبع: perfume
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *