EcoSphere

بوم سپهر (کوچک) EcoSphere – Small

بوم سپهر (کوچک)

بوم سپهر :EcoSphere – Small

بوم سپهر :این محصول در واقع یک هدیه کوچک بسیار ویژه است.

بوم سپهر

اولین اکوسیستم کاملا محصور در جهان. این محصول در واقع شاهکاری است که توسط دانشمندان ناسا تولید شده است. یک جهان مینیاتوری کاملا خود محصور، خود پشتیبان، و مستقل است که در یک پوسته شیشه ای پیچیده شده است. شما واقعا باید برای باور این شاهکار، آن را ببینید.

هر بوم سپهر شامل یک اکوسیستم کاملا مهر و موم شده است. میکرو ارگانیسم های بسیار کوچکی در داخل این گوی وجود دارد. آنها میگو و جلبک هستند که همانطور که در تصویر می بینید، در حال شنا در مایع شفافی از  آب فیلترشده دریا دیده می شوند. شما نیازی به تغذیه میگو و یا تمیز کردن آب ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک محیط امن با حجم زیادی از نور طبیعی یا مصنوعی غیر مستقیم برای این اکوسیستم فراهم سازید. بوم سپهر شما تقریبا ۳ سال عمر خواهد کرد.

بوم سپهر کوچک در دو طرح کره ای و تخم مرغی ارائه می گردد. طرح کره ای کوچک بوم سپهر، محبوب ترین نوع این محصول و حاوی ۳ میگو و تکه ای از جورجونیا (نوعی مرجان دریایی) است؛ در حالی که طرح بیضوی یا تخم مرغی کوچک، حاوی ۳ میگو و تکه ای مرجان بوده و در مقایسه با طرح کره ای، کمی شکل بلندتر و لاغرتری دارد. انتخاب یکی از این دو طرح به سلیقه و علاقه هر خریدار بستگی دارد. هنگامی که شما بر روی دکمه خرید کلیک کنید، قادر به انتخاب طرح مورد علاقه خود خواهید بود.

 

فناوری عصر فضا

بوم سپهر، نتیجه حاصل از فن آوری توسعه یافته در آزمایشگاه های تحقیقاتی ناسا، در Prezzybox رونمایی شد. دانشمندان ناسا در حال تحقیق در مورد فضاهایی خودمحصور و خود محتوا برای زندگی فضانوردان در طول سفرهای طولانی مدت  فضایی بودند که به بوم سپهر دست یافتند.

منبع:touchofmodern