ساعت بتنی

ساعت بتنی چهاربعدی (۲۲DesignStudio)

ساعت بتنی چهاربعدی

ساعت بتنی :طراح: استودیو طراحی ۲۲ (۲۲DesignStudio)

 ساعت بتنی

همه ما در خانه هایمان ساعت دیواری داریم. این وسیله چنان آیتم اولیه و اساسی در منزل است که ما حتی در مورد آن فکر نمی کنیم. اما این موضوع جالبی محسوب می گردد. اگر این شی بسیار ساده بوده و همه یکی از آن را در خانه هایشان دارند، این بدان معناست که انتخاب دقیق تر آن می تواند یک فرصت ویژه برای خلق چیزی منحصر به فرد و جذاب باشد که می تواند به سرعت به محبوب دست یابد. در میان مدل های مختلفی از ساعت های دیواری، ما این طرح را برایتان پیدا کردیم. ساعت بعد چهارم مفهومی را ارائه می کند که هیچ ساعت دیگری تا به حال انجام نداده است: یک چشم انداز جدید.

ساعت بتنی

این ساعت ها به صورت دست ساز، با استفاده از بتن، و تنها به صورت سفارشی ساخته می شوند. این بدان معناست که شما قادر به بازگرداندن این محصول نخواهید بود، و همچنین باید تا یک ماه برای دریافت آن صبر کنید. با این حال، مطمئنا چنین ساعت منحصر به فردی ارزش انتظار را دارد. این ساعت توسط استودیو طراحی ۲۲ طراحی شده، و با استفاده از سیمان چگالی بالا ساخته شده است. ابعاد آن برابرست با ۵٫۹x W3.3.

یک ساعت دیواری سیمانی قطعا غیر معمول است. اما نه به اندازه فرم طراحی اش. این ساعت از یک پله مارپیچ با عقربه هایی در سطح بالای آن ساخته شده است که با گذشت زمان بالا و پایین می روند. همچنین، نور و سایه نیز با گذشت زمان تغییر وضعیت می دهند. این محصول، یک ساعت جالب و منحصر به فرد است که مفهوم زمان را در سطح دیگری معرفی می کند. این ساعت به عنوان یک شیء تزئینی، کاربردی و چشم نواز است. شما هم اکنون می توانید این ساعت را با قیمت ۳۷۵ دلار خریداری کنید.

منبع:touchofmodern