دکوراسیون خانه-کادو

دکوراسیون خانه خود را پر از نور کنید !

دکوراسیون خانه خود را پر از نور کنید

ایده های مختلف برای تزیین دکوراسیون خانه وجود دارد اما نور یکی از ملزوماتی است که گاهی اوقات فراموش می شود. به حداکثر رساندن نور طبیعی در یک خانه، یک راه هوشمندانه و گاهی اوقات کم هزینه برای ایجاد تغییر به شمار می رود. خانه های تاریک و خسته کننده، می تواند سطح انرژی را تخلیه کرده و بهره وری را کاهش دهد. در این مطلب، نکات ساده و (تا حد امکان) کم هزینه ای برای بهبود روشنایی منزل به شما ارائه خواهد شد.

دکوراسیون خانه-کادو

  • نگاهی به اطراف بندازید

در فضای خانه راه رفته و تعیین کنید که کدام اتاق، بیشترین نور را دریافت کرده و چه شرایطی ممکن است به کمبود نور در مناطق دیگر خانه کمک کند. سطوح و دیوارهای تیره ممکن است نور طبیعی را جذب کرده و وضعیت را بدتر کنند. شما ممکن است دریابید که تنها یک یا دو اتاق به توجه شما نیاز دارد.

  • خانه و اطراف خانه را مرتب کنید

برای به حداکثر رساندن نور خورشید، شاخه های درختان نزدیک به خانه را کوتاه کرده و درختان را هرس کنید. خاک و دوده، می تواند از ورود نور به خانه جلوگیری کند، بنابراین باید درب ها و پنجره های شیشه ای را به طور منظم تمیز کنید.

  • اجازه دهید نور به خانه وارد شود

پرده های سنگین و ضخیم را با پرده های نازک و شفاف تر جایگزین کنید. سایه های نیمه مات می توانند اجازه دهند که نور (بدون به خطر انداختن حریم خصوصی شما) به خانه وارد شود.

  • در مورد پنجره های خود تجدید نظر کنید

دکوراسیون خانه-کادو

در مورد افزودن پنجره به بخش های فاقد پنجره در خانه فکر کنید. اندازه پنجره ها را در قسمتی از خانه که بیشترین نور را دریافت می کنند، افزایش دهید.

  • تصمیمات استراتژیک بگیرید

دکوراسیون خانه-کادو

آینه ای که در مقابل یک پنجره قرار داده شده باشد، می تواند نور را در سراسر اتاق منعکس کند. آینه ها همچنین می توانند یک فضای کوچک را بزرگ تر از اندازه واقعی آن نشان داده و مناطق تاریک را روشن کنند.

نور طبیعی، یکی از نیازهای مهم در دکوراسیون خانه به شمار می رود. نور خورشید می تواند حال شما را بهتر کرده و به سلامت و شاد نگه داشتن ساکنان خانه کمک کند. پس بهتر است هر کاری که می توانید برای بهبود روشنایی خانه خود انجام دهید.

 

منبع: womenslifestyle

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *