عطرهای زنانه-کادو

معرفی جذاب ترین عطرهای زنانه

معرفی جذاب ترین عطرهای زنانه

در هر سال بهترین عطرهای مردانه و زنانه آن سال معرفی می شوند و در سال گذشته هم بهترین عطرهای زنانه معرفی شدند. از مهم ترین خصوصیات عطرهای زنانه جذاب بودن رایحه های زنانه آنهاست. یه عطر عالی با رایحه فوق العاده جذاب چیزیه که هر زنی نیاز داره و می خواد. اما نکته ناراحت کننده اینجاست که زنان از عطرهای غیرمرتبط با روحیه اشون استفده می کنن.

در این ویدیو به معرفی ۱۰ تا از جذاب ترین عطرهای زنانه می پردازیم. مسلما دیدن این ویدیو به شما در انتخاب عطر مطابق با سلیقه و روحیه اتون کمک می کنه. بدیهیه که عطر شماره ۱ جذاب ترین بو رو در این لیست داره.

 ۱۰- اینسولنس بای گورلن (insolence by guerlain) : این عطر می تونه شمارو با لایه های بویایی اش سورپرایز کنه. این عطر بریا خانم های مدرن مناسبه و حس لطافت داره. در نت بویای اش رایحه ترنج داره که در ادامه رازبری و توت قرمز هم وجود داره. لایه میانی اون رایحه گل رز، شکوفه پرتقال  و بنفشه داره و لایه پایه این عطر از پوب صندل، مشک و رزین تشکیل شده.

۹- گوچی بای گوچی (Gucci by gucci) : این عطر از برند گوچی مخصوص خانم هاییه که به دنبال عطری از یک برند معروف هستن. این عطر دارای رایحه ای کاملا غنی است و ماندگاری بالایی داره.  این عطر دخترونه بوی گلی داره و به خاطر همین بوی گل معروفه. نت اولیه اون شکوفه های پرتقال و مرکباته و با رایحه گل لیلیوم در نت دوم بویای دنبال میشه. این عطر گرم و شیرین در نت بویایی پایه اش رایحه نعناع هندی و مشک داره.

۸- لوئا دیزی بای ایزی میاک (Leua Dissey by issey miyak) : این عطر زنانه زیبایی رو با سادگی بی قید و شرط نشون می ده. این عطر که بوی گل های بهاری دارهبوی چوب رو به همراه دارهکه یادآور جنگل در فصل بهاره. این عطر پرطرفدار به خاطر بوی خوبش معروف شده و رایحه ای ملایم و شیرین داره. نت ثابت این عطر رایحه خربزه، نیلوفر آبی و گل برفه. نت میانی اون رایحه طنبق، گل صدتومنی و گل سرخه. نت ابتدایی دارای رایحه چوبی از صندله.

برای دیدین باقی عطرهای زنانه جذاب می تونید این ویدیو رو ببینید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *