عطر و ادکلن مردانه-کادو

معرفی عطر و ادکلن مردانه : بولگاری آکوا آتلانتیک مخصوص فصول گرم سال

معرفی عطر و ادکلن مردانه : بولگاری آکوا آتلانتیک مخصوص فصول گرم سال

اینکه عطری که می زنید مطابق با فصول سال باشد اهمیت ویژه ای دارد. شما بهتر است از عطرهای خنک در فصل های گرم سال یعنی بهار و تابستان و از عطرهای گرم برای فصل های سرد مانند پاییز و زمستان استفاده کنید. عطرهای گرم قدرت پراکندگی بیشتری به نسبت عطرهای سرد دارند و به همین دلیل در فصول سرد کاربردی تر هستند چراکه به دلیل سردی هوا پراکندگی بو کم است و این اتفاق در فصول گرم برعکس است یعنی پراکندگی بو در هوای گرم بیشتره پس به همین دلیل بهتره از عطرهای سرد و خنک استفاده بشود. اگر می خواهید عطر و ادکلن مردانه هدیه بدهید و در انتخاب آن دچار شک و دودلی هستید این ویدیو را ببینید.

در این ویدیو به معرفی عطر مردانه بولگاری آکوا آتلانتیک می پردازیم که یکی از بهترین عطرهای مردانه سال ۲۰۱۷ است و به دلیل بوی خنک برای فصول گرم سال مناسب تر است.

بولگاری عطری جدید و خوشبو در لاین AQUA طراحی کرده است. بوی اقیانوسی این عطر  توسط متخصص عطر سازی ژاک کاوالیه طراحی شده است. او از قدرت اقیانوس. عطری فرحبخش الهام گرفته و تولید کرده است. این عطر بسیار خوشبو مناسب آقایان خوش سلیقه است. این عطر مانند اقیانوس اطلس شخصیتی الهام بخش و جذاب دارد و از او به  آن رهبر آب ها گفته می شود. AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE قدرت یک اقیانوس عظیم را تبدیل به رایحه کرده است. این عطر هم طراوت و سرزندگی دارد و هم سرشار از انرژی است.  نت ابتدایی این عطر  ترکیب ترنج سبز ایتالیایی، لیموی سیسیلی و آب حیات بخش است. درنتمیانی عنبر سائل را به این عطر وارد می کند که ماده ای پر طراوت است. در این عطر رایحه های چوبی، جنبه های مردانه عطر را زیاد می کنند. خس خس در کنار چوب صندل در پایه هرم آمده اند.  در آکوا آتلانتیک، تجسم اقیانوس و مرد برابری می کنند. بولگاری آکوا آتلانتیک جدید ترین‌ نسخه از محصولات آکوای بولگاری‌ که این روزها به بازار عطر دنیا عرضه شده است. در این ویدیو به معرفی عطر و ادکلن مردانه آکوا آتلانتیک می پردازیم.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *