عطر مردانه-کادو

معرفی عطر مردانه دیلن بلو پور هوم ورساچه، عطری تابستانه و فوق العاده

معرفی عطر مردانه دیلن بلو پور هوم ورساچه، عطری تابستانه و فوق العاده

 عطرهای تابستانه بوی خنک و دلنشین دارند، بویی که کاملا سازگار و مخصوص این فصله. در این ویدو به معرفی یه عطر مردانه و تابستانه پرداختیم که می تونه نتخاب بسیار مناسبی برای این فصل باشه، همچنین این عطر می تونه یکی از بهترین عطرهای مردانه باشد.
دیلن بلو پورهوم ورساچه-Versace Dylan Blue Pour Homme عطری است که مانند شخصیت یک استاد هنرهای رزمی، کاملا قدرتمند و مردانه طراحی شده است و نت های فریبنده  آن از رایحه خنک دریای مدیترانه بر گرفته شده است. در ساختار آن عنبر وجو دارد که سبک سنتی را در بر دارد و نت های مرکباتی ترنج و گریپ فروت، مدرنیته را به ترکیب آن افزوده اند. چنین رایحه ای با افزودن نت های فلفل سیاه، چوب پاپیروس و بخور، مردانه بودن این عطر را بتکمیل کرده است.
اسانس اولیه آن گریپ فروت , ترنج , آب , برگ انجیر در اسانس میانی  با رایحه فلفل , برگ بنفشه , آمبروکسان , پاپیروس , نعناع هندی و نهایتا اسانس پایه دارای رایحه دانه تونکا , روایح دودی , زعفران , مشک است.
 ورساچه پورهوم دیلان بلو پخش بو و ماندگای بالایی دارد و در تمامی فصول سال قابل استفاده است، اما به دلیل خنک بودن ان پیشنهاد ما استفاده در فصول گرم سال است.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *