لوازم خانگی کادویی - کادو

راهنمای خرید لوازم خانگی کادویی برای زوج های جوان

راهنمای  خرید لوازم خانگی کادویی برای زوج های جوان

در این مطلب، لیستی از اقلام آشپزخانه ضروری و لوازم خانگی کادویی که باید در هر خانه ای وجود داشته باشد، به شما ارائه خواهد شد. این موارد خصوصا می توانند به تکمیل لوازم آشپزخانه مورد نیاز زوج های جوان کمک کنند.

 1. یک دیس مناسب و با کیفیت

لوازم خانگی کادویی - کادو

به نظر می رسد که تمام زوج های متاهل باید غذا یا میان وعده های مختلف خود را در طول مهمانی های شام خود در یک دیس مناسب و زیبا سرو کنند. مدل این دیس می تواند جدید و متفاوت بوده و یا یک گزینه جذاب و کلاسیک درست مثل دیس مادربزرگ شما باشد! مهم این است که لوازم خانگی کادویی برای آن ها کاربردی باشد.

 1. ظرف خوراک کاسه ای

لوازم خانگی کادویی - کادو

کاسرولز یا ظرف های خوراک کاسه ای می توانند زمانی که شما مهمانان زیادی دارید، بهترین دوست جدید شما باشند. برای تهیه این ظروف نیز می توانید از گزینه های مختلف جدید و کلاسیک  در لوازم خانگی کادویی کمک بگیرید.

 1. وسایل سرو غذا

لوازم خانگی کادویی - کادو

شما بعد از ازدواج، ممکن است مهمانی های شام بیشتری نسبت به زمانی که تنها بودید داشته باشید. و یک عنصر کلیدی در این گونه از مهمانی ها، نیاز به استفاده از ظروف مخصوص سرو غذا و س است. به هر حال، شما انواع مختلفی از غذاها و سالادها را بر روی میز خود دارید، و مردم باید راهی برای برداشتن این غذاها و صرفشان داشته باشند.

 1. لیوان آبمیوه

لوازم خانگی کادویی - کادو

بعد از ازدواج، بسیاری از اقوام و آشنایان به خانه شما (به عنوان یک زن و شوهر متاهل) آمده و مهمان شما خواهند شد. در این موقعیت، شما دیگر نمی توانید لیوان های رنگ به رنگ و مدل به مدل خود را برای پذیرایی از آنها به کار برید. به همین دلیل، شما به یک مجموعه مناسب نیاز خواهید داشت. در این راستا می توانید از مدل های مختلفی برای سرو آبمیوه های مختلف کمک بگیریدو لیوان آبمیوه می تواند از جمله لوازم خانگی کادویی مناسب باشد.

 1. لیوان

لوازم خانگی کادویی - کادو

شما نمی توانید همیشه آبمیوه بخورید! برای سرو غذا یا تنها نوشیدن آب، به یک مجموعه لیوان ساده و مناسب نیز احتیاج پیدا خواهید کرد. شما می توانید از این لیوان ها نه تنها برای مهمانان خود، بلکه برای مصرف روزانه خودتان نیز استفاده نمایید. به همین دلیل، بد نیست از یک سرویس لیوان حداقل ۱۲ تایی برای مصرف روزانه خود و مهمانانتان استفاده کنید. برای این امر، بهتر است از لیوان هایی با خطوط تمیز و ساده کمک بگیرید.

 1. ظروف مخصوص سر میز

لوازم خانگی کادویی - کادو

از بین تمام اقلامی که در این فهرست وجود دارد، وسایل آشپزخانه و ظروف مخصوص سر میز از جمله سرویس قاشق و چنگال می تواند درست همان چیزی باشد که شما احتمالا آن را نادیده خواهید گرفت. احتمالا، شما یک مجموعه ساده و ناقص داشته و برای تمام نیازهایتان از همان اقلام استفاده می کنید. اما این مجموعه چقدر قدیمی است؟ آیا آنها را واقعا دوست دارید؟ آیا با وسایل دیگر میز غذای شما مطابقت دارند؟ در غیر این صورت، بد نیست به فکر خرید یک مجموعه جدید و مناسب و با کیفیت (به خصوص برای مهمانانتان) باشید.

 1. ظروف غذاخوری

لوازم خانگی کادویی - کادو

قبل از اینکه تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک مجموعه ظرف چینی را برای مهمانی های خود انتخاب کنید یا خیر، بد نیست کمی به گزینه های دیگر نیز فکر کنید. امروزه، مدل ها و ترکیبات بسیار متفاوت و جذابی غیر از ظروف چینی نیز وجود دارد که شما می توانید مجموعه ظروف غذاخوری خود را از میان آنها انتخاب نمایید.

 1. دستمال سفره

لوازم خانگی کادویی - کادو

دلایل زیادی برای احتیاج به دستمال سفره پارچه ای وجود دارد. دلیل این امر این است که این دستمال ها هدررفت کمتری داشته و در عین حال، جذابیت بیشتری بر روی میز غذای شما خواهند داشت. دستمال های کلاسیک تک رنگ، شخصی شده، یا چهار خانه  خصوصا اگر با حلقه دستمال سفره همراه شده باشند می توانند با هر میز غذایی تناسب داشته باشند.

 1. ماهیتابه

لوازم خانگی کادویی - کادو

هر آشپزخانه حداقل به وجود دو ماهیتابه نیاز دارد: یک ماهیتابه از جنس فولاد ضد زنگ و یک ماهیتابه تفلون نچسب. ماهیتابه نچسب برای تهیه تخم مرغ، و ماهیتابه فلزی برای کاربردهای دیگر می باشد. اگر قرار است تنها یک ماهیتابه از هر نوع داشته باشید، بهتر است سایز آن را براساس نیازهای خود انتخاب نمایید.

 1. یک قابلمه هلندی

لوازم خانگی کادویی - کادو

شما باید یک قابلمه هلندی با یک اندازه ایده آل و شکل مناسب (حداقل ۵/۵ کیلوگرمی) در آشپزخانه خود داشته و تمام خورشت های شگفت انگیز، و سوپ های خود را با آن تهیه نمایید. انتخاب یک قابلمه کوچکتر ممکن است برای طبخ بسیاری از دستور العمل های مختلف بسیار کوچک بوده و شما را با مشکل مواجه سازد.

 1. قابلمه فلزی عمیق

لوازم خانگی کادویی - کادو

یک قابلمه فلزی عمیق، یک عنصر ضروری برای آشپزخانه شما است. شما می توانید از آن برای جوشاندن یا بخار دادن سبزیجات، ساخت سس های مختلف، و یا پختن حبوبات و ماکارونی استفاده کنید. برای این امر، بهتر است یک قابلمه بزرگ و با کیفیت (به طوری که بتواند حرارت را در طول زمان تحمل کند) خریداری نمایید.

 1. چاقو

لوازم خانگی کادویی - کادو

یک خرافات قدیمی در مورد چاقوها وجود دارد و آن این است که آنها بد یمن بوده و روابط را قطع کرده و از بین می برند. اما این فقط یک خرافات احمقانه است! شما نباید نیاز مبرم به چاقوهای مناسب و با کیفیت را در آشپزخانه خود نادیده بگیرید. شما برای احتیاجات خود، چندین چاقوی با کیفیت لازم دارید. اما نه یک مجموعه (چرا که آنها معمولا بیش از حد گران قیمت بوده و پر از چیزهایی هستند که شما در واقع لازم ندارید). بنابراین، بهتر است چند عدد چاقوی تیز و مناسب تک را بسته به نیازهایتان انتخاب و خریداری نمایید.

 1. سینی پخت

لوازم خانگی کادویی - کادو

بد نیست برای شروع زندگی مشترک خود از یک مجموعه جدید از سینی های پخت استفاده کنید. اما سینی های پخت قدیمی خود را دور نیاندازید! با این سینی ها می توانید غذاها و دستورالعمل های مختلفی را به راحتی تهیه نمایید. بهتر است برای این کار از محصولات با کیفیتی استفاده کنید. مطمئن باشید عمر بالاتر و ماندگاری بیشتر این محصولات ارزش قیمت بالای آنها را خواهد داشت.

 1. یک میکسر پایه

لوازم خانگی کادویی - کادو

خرید یک میکسر پایه یا ایستا ممکن است برای بسیاری از ما، یک خرید مهم قبل از ازدواج به شمار نرود. اما واقعیت این است که یک میکسر پایه می تواند گزینه بسیار کاربردی و مهمی در آشپزخانه به شمار رود و یکی از لوازم خانگی کادویی بسیار دوست داشتنی باشد. در حین خرید این وسیله مهم و کاربردی باید به عملکرد، سهولت استفاده، قیمت، و حتی رنگ مورد پسند خود توجه نمایید. چرا که این محصول قرار است مدت ها در آشپزخانه شما حضور داشته باشد.

 1. یک مخلوط کن

لوازم خانگی کادویی - کادو

یک وسیله اساسی و البته گران قیمت دیگری که زوج ها باید به طور سنتی در هنگام ازدواج و شروع زندگی مشترک خود خریداری نمایند (و امیدواریم که حتما این کار را انجام دهند!)، خرید یک مخلوط کن مناسب و با کیفیت است. جدیدترین مخلوط کن های موجود در بازار از مزایای و قابلیت های مختلف و موثری برخوردار هستند. به عنوان مثال، آنها می توانند محتویات ریخته شده داخل مخلوط کن را به طور خودکار شناسایی کرده و زمان ترکیب را براساس آن تنظیم نمایند. شما حتی می توانید با این مخلوط کن های جذاب و کاربردی، اسموتی مورد علاقه خود را نیز به آسانی تهیه کنید.

منبع: thekitchn

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *