عطرهای تابستانی - کادو

عطرهای تابستانی با رایحه های خیار و دریا برای تابستان امسال

عطرهای تابستانی با رایحه های خیار و دریا برای تابستان امسال

اگر بخواهیم به نت هایی که بوی خوراکی دارند فک کنیم احتمالا فورا رایحه های وانیل، کارامل، خامه، شکلات و یا کاکائو به ذهنمان می آیند.اما تابستان امسال رایحه خیار به یکی از پرطرفدارترین رایحه در عطرهای تابستانی تبدیل شده است.

رایحه دریا و تمام رایحه های آبزی دیگر باید در عطر شما در  این تابستان و هر تابستان دیگری وجود داشته باشند، تنها به خاطر ویژگی های سفر در زمان این رایحه ها: هنگامی که ما این رایحه ها را می بوییم، بلافاصله به یاد باد، برف، و تمام ویژگی های زمستانی می افتیم.

در این مطلب، جدیدترین و جذاب ترین عطرهای تابستانی که از رایحه های خیار، دریا، و نمک در ترکیب خود استفاده کرده اند، به شما ارائه خواهد شد.

هپی هارت (Happy Heart) توسط کلینیک (Clinique)

عطرهای تابستانی - کادو

این رایحه گل غنی حس شادی زیادی را به شما اعطا خواهد کرد! رایحه سنبل موجود در این عطر با حس شادی و آرامش خوبی همراه بوده و رایحه خیار و نارنگی ماندارین، رگه هایی از حس دخترانگی را به آن می افزایند.

بی دلیشز (Be Delicious) توسط دی کی ان وای (DKNY)

عطرهای تابستانی - کادو

این عطر، یکی از بهترین گزینه های موجود از عطرهای تابستانی برای روزهای گرم تابستان به شمار می رود. این عطر تنها یک رایحه خنک و با طراوت ساده نیست بلکه از رایحه میوه ای چون خیار تازه و شکوفه های گل بهاری استفاده کرده است. همچنین، حسی شیرین و عمیقی را برایتان به وجود خواهد آورد.

آکوا دیوینا (Aqva Divina) توسط بولگاری (Aqva Divina)

عطرهای تابستانی - کادو

این عطر منحصر به فرد که توسط بولگاری طراحی شده، رایحه جدیدِ مدرن و بی نظیری برای عطرهای تابستانی است و با موفقیت از رایحه فرار پری دریایی استفاده کرده است: بوی نمک دریایی خشک شده بر روی پوستی که زیر تابش خورشید قرار گرفته و عطر و بوی موهایی پر از گل و گیاه های آبی را با خود تصور کنید.

آکوا موتو (Aqua Motu) توسط کومپتویر سود پسیفیک (Comptoir Sud Pacifique)

عطرهای تابستانی - کادو

این عطر از بوی آبی از اقیانوس و آب بسیار با طراوت آن الهام گرفته است. این عطر، تفسیر معروف و برجسته ای از بهشت های گرمسیری است که شما را به دریای شفاف و زلالی هدایت می کند، جایی که آب فیروزه ای تیره عمیقی، مرجان های گرمسیری را در خود جای داده است. این عطر که از عطرهای تابستانی پرطرفدار است، یک ترکیب خنک و باطراوت از رایحه های معطر، گیاهی و آبزی به دست می دهد. رایحه های خزه دریایی، رایحه پایه در این عطر تابستانی به شمار می روند.

منبع: scentbird 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *