معرفی عطر - کادو

معرفی عطر : عطرهای شهر نیویورک! (بخش اول)

معرفی عطر : عطرهای شهر نیویورک!

در این مطلب، لیستی از عطرهای مختلفی که عطر و بوی شهر نیویورک را به خوبی مجسم می کنند، به شما ارائه خواهد شد. شما در نیویورک می توانید هر عطری که می خواهید را در هر زمان از روز یا فصل اعمال کنید، و در عین حال هرگز در انتخاب خود اشتباه نکنید. اما اگر می خواهید در راستای مد نیویورک گام بردارید، باید حداقل یکی از ۱۰ عطر موجود در این لیست را داشته باشید. در این معرفی عطر به ویژگی های برتر هر کدام از این عطرها می پردازیم.

  1. بی دلیشس (Be Delicious) طراحی توسط دی کی ان وای (DKNY)

معرفی عطر - کادو

این عطر سبک، دقیقا از ویژگی اصلی شهر نیویورک برخوردار است. این عطر، باعث می شود شما احساس کنید منحصر به فرد، با تجربه، و در عین حال،اجتماعی هستید. چیرگی رایحه سیب های سبز می تواند نمایش خیره کننده ای داشته و باز هم با ترکیب ظریفی از رایحه های گل و چوب اغواکننده تا حدی خنثی شود.

  1. سیمون (Simone) طراحی توسط توکا (Tocca)

معرفی عطر - کادو

سیمون، دختری است که هیچ نگرانی ندارد و از درخواست برای آنچه که فکر می کند به او تعلق دارد نمی ترسد. سیمون، دختری است که با کل پولش یک پیراهن زیبای مشکی تهیه کرده و منتظر رسیدن شاهزاده رویاهایی که بتواند او را نجات دهد نمی ماند. سیمون، دختری از نیویورک است. او ملایم و در عین حال، پر سر و صدا است و به حرف شما با جان و دل گوش می دهد. این عطر یکی از بهترین عطرهای زنانه است.

  1. مینادیره (Minaudière) طراحی توسط جودیت لیبر (Judith Leiber)

معرفی عطر - کادو

این عطر نیویورکی واقعی، می تواند زنی از سرزمین بی روحی و خستگی را به سرزمین پیشرفت و زندگی ببرد. این عطر منحصر به فرد، داستان های این شهر بزرگ را در رایحه های خود روایت می کند. این عطر در ابتدا پر از هیجان و حیات بوده و تلاش می کند جای خود را روی پوست شما پیدا کند. اما بعد از مدتی، تنها برای مدتی آرام می شود، و در نهایت، دوباره با تمام عجایبش هویدا خواهد شد.

  1. مایکل (Michael) طراحی توسط مایکل کورس (Michael Kors)

معرفی عطر - کادو

مایکل کورس، یک طراح نیویورکی واقعی است. در همین راستا، او عطری را طراحی کرده که با سبک خیابانی و شهری کاملا تطابق دارد؛ درست مثل اینکه عطر مایکل، ریشه های فرهنگی تمام نیویورک را گرفته و آنها را به این رایحه پرحرارت تبدیل کرده است.

  1. کندی (Candy) طراحی توسط پرادا (Prada)

معرفی عطر - کادو

کندی، یک عطر محبوب و پرحرارت بوده و همیشه یک قدم جلوتر از زمان خودش است. این عطر، می تواند خود را با تمام سلیقه ها تطابق دهد. درست مثل شهر نیویورک، شما همیشه می توانید عطر دیگری برای خود انتخاب کرده و به سراغ آن بروید، اما قسمتی از شما همیشه به رایحه هایی که شما را کامل می کردند، وابسته خواهد ماند. شما می توانید با ماشین، اتوبوس، یا هواپیما از نیویورک بروید، اما هرگز نمی توانید آن را با قلب خود ترک کنید.

ادامه این عطر ها و معرفی عطر را می توانید در بخش دوم از این مجموعه دنبال کنید.

منبع: scentbird

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *