معرفی عطر - کادو

معرفی عطر : عطرهای شهر نیویورک! (بخش دوم)

معرفی عطر : عطرهای شهر نیویورک!

برای کسانی که می خواهند خرج از کلیشه های روزمره زندگی کنند، در این لیست معرفی عطر نیویورک رایحه ای متفاوت دارد. نیویورک شهری است که هیچ وقت نمی خوابد، چرا که می داند خطر در کمین خواب آلوده ها است. شما هم اگر می خواهید نبض نیویورک را احساس کنید باید با این زیبایی شبانه هماهنگ شوید. در بخش اول از این لیست معرفی عطر شهر نیویورک تعدادی عطرهای زنانه و مردانه را معرفی کردیم، در این بخش به معرفی تعدادی دیگر می پردازیم.

  1. بلک ارکید (Black Orchid) طراحی توسط تام فورد (Tom Ford)

معرفی عطر - کادو

رمز و راز بلک داهلیا (Black Dahlia)، عطری است که شهر لس آنجلس را به شدت به ذهن متبادر می سازد، اما عطر بلک ارکید که توسط تام فورد طراحی شده، یکی از محبوب ترین و معروف ترین نمادهای نیویورک به شمار می رود. این عطر، شهر نیویورک را به بهترین و واضح ترین وجه به ذهنتان متبادر می سازد: ساده اما بسیار لوکس و بی نظیر. شما می توانید با این عطر منحصر به فرد، از زیبایی نهفته در گوشه و کنار شهر و در مکان های غیر قابل تصور لذت ببرید.

  1. راش (Rush) طراحی توسط گوچی (Gucci)

معرفی عطر - کادو

نیویورک دو نوع عجله و اشتیاق می شناسد: عجله همیشگی افراد برای کار و پول، و احساسات و هیجان شدید و ناگهانی! هنگامی که شما این عناصر را با هم ترکیب کرده و وارد یک بطری می کنید، به عطری به نام راش از گوچی دست خواهید یافت. این رایحه هیجان انگیز تمام حواس شما را به کار گرفته و زمان هایی را به شما یادآوری خواهد کرد که واقعا احساس زنده بودن می کردید.

  1. میس چارمینگ (Miss Charming) طراحی توسط ژولیت هَز اِ گان (Juliette Has A Gun)

معرفی عطر - کادو

با وجود اینکه این عطر در یک شرکت فرانسوی طراحی و تولید شده، اما عطری است که تمام شاخصه ها و جذابیت های شهر نیویورک را در خود جای داده است. نیویورک می تواند توجه و علاقه تمام کسانی که می خواهند در این شهر بمانند را به خود جلب کند، و این عطر اطمینان و اعتماد به نفس لازم برای زمانی که بیش از همیشه به آنها نیاز دارید را به شما اعطا می کند. میس چارمینگ، ناگهانی، غیر منتظره، و جذاب و سرگرم کننده است! و این تمام آن چیزی است که می توانید نیویورک را با آن به بهترین نحو ممکن توصیف کنید.

  1. ویوا لا جوسی نویر (Viva La Juicy Noir) طراحی توسط کوچور (Couture)

معرفی عطر - کادو

عطر و بوی بهترین نانوایی های این شهر را می توانید در ویوا لا جوسی نویر که توسط کوچور طراحی شده بیابید. عطر این شهر، شیرین، گرم، و آرامش بخش است. پیام اصلی که این عطر ارائه می دهد، خوش بینی است، چیزی که در رگ های هر نیویورکی جریان دارد.

  1. نورل نیویورک (Norell New York) طراحی توسط نورل (Norell)

معرفی عطر - کادو

نورل نیویورک که توسط نورل طراحی شده، تجسم کاملی از یک عطر نیویورکی است. تمام شاخصه های این شهر را می توان در این عطر منحصر به فرد پیدا کرد. طراحی بطری و جذابیت عطر، پیام امید را به شما ارائه می کند. همان امیدی که به بسیاری از افراد از تمام نقاط جهان خوش آمد می گوید. رایحه ریشه کوهی در این عطر، هشداری است که به شما می گوید نباید برای دستیابی به خوشبختی عجله کنید، درست مثل رویایی که همه ما داریم. و اگر شما به اندازه کافی صبور باشید، می توانید از فریبندگی باور نکردنی مخلوط یاسمن، روناسیان، و گل صد تومانی لذت ببرید. پس معطل نکنید و با صبوری به دنبال رویاهایتان در شهر نیویورک بروید!

منبع: scentbird
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *