طالع بینی - کادو

طالع بینی عطر: لئو (مرداد)

 طالع بینی عطر: لئو (مرداد)

طالع بینی یکی از راه های قدیمی برای پیشگویی آینده و شخصیت شناسی افراد است. در این مطلب به بررسی ویژگی های شخصیتی متولدین مرداد اشاره می کنیم و بر اساس این ویژگی های عطرهایی که با شخصیت آن ها سازگاری دارد را معررفی می کنیم. بدیهی است که تمام افراد از سلایق مشترک برخوردار نیستند و این مطلب تنها لیست پیشنهادی برای متولیدن این ماه است. طالع بینی عطر یکی از پرطرفدارترین طالع بینی ها است.

عنصر: آتش

علامت پنجم زودیاک، لئو، دوست دارد در کانون توجه قرار گیرد، اما به شیوه خودش.

اگر شما یک لئو هستید، احتمالا شخصیت منظم، همه کاره، حامی، خونگرم، هنری، و زیبایی دارید. شما به عنوان یک زن دوست دارید مرکز جاذبه چشمان همه باشید. شما اراده قوی و محکمی دارید و می خواهید اثر خود را در این دنیا بر جای بگذارید.

شما در عشق هم درست مثل زندگی، می خواهید مورد محبت قرار گیرید. شریک شما باید در تعریف و ابراز محبت سخاوتمند بوده و در عوض، عشق و مهربانی زیادی دریافت کند.

عطر مناسب زن لئو:

زن لئو با رایحه های حیوانی که بر عطر تسلط می یابند (مانند مشک، عنبر، مشک زباد، و…) جذب می شود. آنها می خواهند عطرشان بخروشد.

برای برخورداری از یک عطر روزانه متفاوت و منحصر به فرد، پیشنهاد می کنیم از عطر لا پارفوم (Le Parfum) با طراحی الی ساب (Elie Saab)  با یک رایحه گلدار و هارمونیک استفاده کنید.

طالع بینی - کادو

 هنگامی که شما می خواهید طبیعت آزاد خود را نمایش داده و توجهات را به سوی خود جلب کنید، عطر فتال اینتنس (Fatale Intense) با طراحی ایجنت پرووکیتور (Agent Provocateur) را برای خود انتخاب نمایید. این عطر می تواند توجهات را بسیار موثرتر از لباس های شیک و جذاب به شما جلب کند. بنابراین، با احتیاط از آن استفاده کنید.

طالع بینی - کادو

وقتی می خواهید در آغوش عزیزتان آرام گرفته و یا وقتی در جهان پیرامونتان احساس غریبی می کنید، می توانید از عطر کشمیر میست (Cashmere Mist) با طراحی دونا کاران (Donna Karan) استفاده کنید. این عطری است که از شما محافظت می کند، و به شما وعده می دهد که همه چیز درست خواهد شد.

طالع بینی - کادو

از آنجایی که فال شخصیتی هر فردی مانند اثر انگشت اوست، در صورتی که فکر کردید این پیشنهادات عطر با سلیقه و شخصیت شما منطبق نیست، پیشنهاد می کنیم با جستجوی بیشتر در بازه های عطری مشابه، گزینه مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

منبع: scentbird

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *