عطر دیلن بلو - کادو

معرفی عطر دیلن بلو ، عطری با قدرت مردانه

عطری با قدرت مردانه : عطر دیلن بلو (Dylan Blue)، از برند ورساچه (Versace)

عطر دیلن بلو ، یک عطر مردانه با رایحه تند و تازه و باطراوت است که با ظرافت در یک بطری عطر فشرده شده است؛ یک انتخاب عالی برای ماجراجویی در فضاهای مدرن، مرسوم، و هیجان انگیز.تنها یک اسپری از این عطر جذاب و با طراوت کافی است تا عطرتان در میان اقیانوس وسیعی از کلن های مشابه تشخیص داده شود.

عطر دیلن بلو با نزدیک شدن به یک عطر سنتی و با یک چرخش مدرن در طراحی خود، اطمینان حاصل می کند که یک تغییر حالت بویایی، حس متفاوتی را به عطر شما ببخشد.

ترکیب رایحه برگ های بنفشه معطر با ترنج کالابریان و دوز سنگینی از مرکبات، مشک، لوبیای تنکا، بخور، و زعفران، عطر خارق العاده و منحصر به فردی را خلق کرده است. در واقع دیلن بلو، یک ترکیب جذاب و قدرتمند از سبک و طبیعت به شمار می رود.

عطر دیلن بلو - کادو

ترکیب آروماتیک و چوبدار عطر دیلن بلو با نُت های برگ تازه آبلیمو، ترنج نارگیل، گریپ فروت، و برگ های انجیر به عنوان نت بالا طراحی شده، و با نت های پایه برگ بنفشه، چوب پاپیروس، فلفل سیاه، و ابریشم تکمیل می شود. عصاره های معدنی، لوبیای تنکا، بخور، و زعفران، ترکیب را کامل کرده و عطر به دست آمده را به شدت جذاب و منحصر به فرد می سازد.

آنچه که شما به طور کلی از استفاده از این عطر تجربه می کنید، شادی و طراوتی است که پس از یک دوش صبحگاهی به شما دست می دهد. سپس در چند ساعت آینده، رایحه ای که به نظر می رسد یک عطر نسبتا سنتی باشد، طراوت مجددی برایتان فراهم آورده و در نهایت، یک رایحه گرم و عمیق از خود بر جای می گذارد. ماندگاری این طراوت ناشی از مرکبات سبز و تازه بسیار بالا است. در حقیقت، ماندگاری عطر دیلن بلو بیشتر از شش ساعت می باشد.

منبع: scentbird

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *