عطر پاییزی - کادو

عطر پاییزی امسال را براساس علامت فلک البروج خودتان انتخاب کنید! (بخش اول)

عطر پاییزی امسال را براساس علامت فلک البروج خودتان انتخاب کنید!

ممکن است فکر کنید رایحه هایی که شما معمولا به آن علاقمند می شوید، تنها براساس سلیقه شخصی تان انتخاب شده باشند، اما ویژگی های نشانه زودیاک، فلک البروج یا طالع شما و وضعیت فعلی تان نیز می تواند تاثیر بسزایی بر انتخاب عطر هایی داشته باشد که در قفسه اتاقتان نگهداری می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه کدام یک از عطرهای جدید را باید بر اساس علامت زودیاک خودتان انتخاب نمایید، کافی است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید، در این مطلب به معرفی عطر پاییزی مناسب شما پرداخته ایم تا بتوانید این پاییز انتخاب مناسبی داشته باشید.

عطر پاییزی - کادو

برج حمل (ARIES) – فروردین

عطر پاییزی - کادو

همه چیز در این فصل درباره روابط انسانی و اجتماعی است، اما افراد متولد برج حمل در این فصل بر مشارکت های جدیدی مانند همکاری با یک دوست برای شروع یک کارآفرینی جدید متمرکز هستند. پیدا کردن تعادل و به اشتراک گذاری مسئولیت ها، کلید موفقیت آنها به شمار می رود، بنابراین عطری با نت های مخالف که تعادل را رعایت می کند، باید همان گزینه مورد علاقه این افراد باشد.

عطر ادو پرفوم الکساندر مک کوئین (Alexander McQueen)، در واقع رایحه هایی با روح متضاد در بطری های خود جاری کرده است. رایحه گلهای شب- شکوفه مانند سامباک جاسمین (Sambac Jasmine)، می تواند یک گزینه مناسب برای افراد متولد این برج باشد.

برج ثور (TAURUS) – اردیبهشت

عطر پاییزی - کادو

پس از یک تابستانِ مملو از مهمانی های شلوغ و هیجان انگیز، متولدین این برج آماده اند تا به روال عادی و سالم زندگی برگردند. آنها به احتمال زیاد در این فصل از رایحه های چوبی و زمینی استفاده می کنند. تازه ترین عطری که در این زمینه در بازار عطر معرفی شده، اِستَش (Stash) نام دارد. این عطر شامل رایحه های نارنگی، چوب سرو، و چوب ماسونی می باشد.

برج جوزا (GEMINI) – خرداد

عطر پاییزی - کادو

یک فرد متولد برج جوزا در این فصل به عطر و رایحه خاص و منحصر به فردی نیاز دارد که با استفاده از آن، حضور خود را به تمام اطرافیان خود اعلام کند. در این راستا، ترابل این هیون (Trouble in Heaven) که توسط کریستین لوبوتین (Christian Louboutin) طراحی و تولید شده، با نت های مست کننده ای مانند ترنج، گل مینا و گل رز تکمیل شده است؛ می توانید یک عطر پاییزی فوق العاده باشد.

برج سرطان (CANCER ) – تیر

عطر پاییزی - کادو

در حالی که دمای هوا به تدریج خنک می شود، متولدین برج سرطان آماده اند تا پاییز و زمستان خود را در اتاق های گرم و راحتشان سپری کنند. این افراد به یک عطر رویایی و زنانه احتیاج دارند که با خصوصیات پاییزی آنها منطبق باشد. عطر جدید شنل (Chanel) با نام ان ۵ ال او (N°۵ L’Eau)، یک به روز رسانی مدرن از عطرهای بی نظیر ان ۵ (N ° ۵) می باشد. رایحه گل رز، یاسمن، سدر، و مشک به طور برابر در این عطر به کار رفته اند.

برج لئو (LEO) – مرداد

091616_AstroFragrance_embed5

در این فصل، متولدین برج لئو به فکر گسترش روابط اجتماعی خود خواهند بود، و البته سعی خواهند کرد در این محافل اجتماعی از ظاهر جذابی نیز برخوردار باشند. با این توضیح، متولدین این برج بهتر است به فکر انتخاب عطر پاییزی چون اومبره لدر (Ombré Leather) به طراحی تام فورد (Tom Ford) با نت های چرم سیاه، برگ بنفشه، و خزه سفید باشند.

می توانید عطر پاییزی بقیه ماه های سال را در بخش دوم ببینید.

منبع: instyle

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *