کارد میوه خوری و قاشق چنگال

قاشق چنگال ،کارد میوه خوریModular

قاشق چنگال و کارد میوه خوری

قاشق چنگال و کارد میوه خوری باطراحی مدولار _medular_ پیک نیک را در جیب شما جا می دهد.

دیوید زوندی (David Szondy)

 قاشق چنگال و کارد میوه خوری

کارد میوه خوری و قاشق چنگال

سرویس کارد و چنگال پیک نیک برای اطمینان از حمل ساده آن، با یک تسمه کوتاه تولید و عرضه می شود.

مشاهده گالری (۳ تصویر)

اگر در حین پیک نیک، فراموش کرده باشید کارد و چنگال را با خود بیاورید، تنها راه چاره تان این است که با دست غذا بخورید؛ و این مساله می تواند برای بسیاری از افراد حاضر در آنجا ناخوشایند و به معنی دور شدن از تمدن باشد. مگر شما از کسانی باشید که با تراشیدن ترکه ها وسیله ای برای غذا خوردن می سازند. سرویس کارد و چنگال پیک نیک مدولار که توسط شرکت طراحی پیلتز (Piltz Design) طراحی شده است، محصولی مناسب برای افرادی است که به غذا خوردن با اعمال شاقه در پیک نیک علاقه ای ندارند.

یکی از بزرگترین مشکلات غذا خوردن در پیاده روی های طولانی و یا در زمان صرف غذاهای آماده، انتخاب ظروف مناسبی برای این کار است. درست است، همیشه می توان از کارد و چنگال پلاستیکی یکبار مصرف ارزان استفاده کرد، اما آنها تنها در یک وعده غذایی کاربرد دارند و البته، استفاده از آنها در اطراف یورکشایر مشکلاتی را برای محیط زیست منطقه بوجود می آورد.

جایگزین های دیگری نیز وجود دارد، برای مثال، مجموعه ی چاقو، چنگال، و قاشق فلزی ممهور که یا هرگز به هم متصل نمی مانند و یا جدا کردنشان غیر ممکن است. یک گزینه دیگر می تواند چاقوهای جیبی دست ساز و قاشق و چنگال های تاشوی چندکاره باشد. هر چند، استفاده از هر کدام از این کالاها مشکلات خاص خود را دارد. همچنین، ممکن است مجموعه های بیان شده با وسایل دیگری در کیف و یا ظروفتان تماس داشته و حتی طعم و مزه ی پرز جیب را به خود بگیرند!

البته، اینها تنها گزینه های شما نیستند. شما می توانید از محصولی همه کاره شامل یک چنگال، یک قاشق، و یک چاقو استفاده کنید. این محصول یک طراحی منظم و بی نقص دارد، اما جدا کردن و استفاده از آنها در حین خوردن غذا، مستلزم صرف مقدار کمی وقت است.

منبع:touchofmodern