Vibram Furoshiki

کفش ویبرام فروشیکی (Vibram Furoshiki)

کفش ویبرام فروشیکی (Vibram Furoshiki)

کفش فروشیکی، تنها کفش موجود در بازار است که تمام سطح پاهایتان را در بر می گیرد. فروشیکی، تنها کفش موجود در بازار است که تمام سطح پاهایتان را در بر می گیرد. این محصول به این دلیل که قسمت بالای آن با پارچه کشی ساخته شده است، به سادگی به هر سایز و فرم پایی می چسبد. قسمت قلاب و حلقه طراحی شده در این کفش، بستن آن را برایتان بسیار ساده خواهد کرد. فروشیکی با بهره گیری از فن آوری انقلابی ویبرام (Vibram)، راحتی و آسودگی را در هر محیطی برایتان فراهم می کند! همچنین، این کفشها به خوبی برای سفر بسته بندی شده، و هر جفت آن همراه با جعبه ای مخصوص به خود تجهیز و عرضه می شود. این کفشهای مسافرتی شگفت انگیز، به شما حفاظت، پوشش مناسب و راحتی را ارائه خواهند کرد.

   کفش Vibram Furoshiki

  • الهام از سنت ژاپنی بسته بندی، حمل و نگه داشتن اشیاء در پارچه.
  • شکل آناتومیک و مناسب فرم های مختلف، و استفاده از ویبرام، کشش مناسبی را در قسمت بالای این کفش ارائه می دهد (با توجه به جنسیت خریدار)
  • به آسانی از فروشیکی استفاده کنید؛ آن را با خود به هر جایی که می خواهید، ببرید؛ قبل و بعد از فعالیت های خود، آن را به سادگی بسته بندی کنید! تراکم پایین قسمت زیرین آن از جنس ویبرام برای کاهش وزن آن.
  • ترکیب مواد: ۲۸٪ الستین (Elastane) (لاستیک کششی/ Lycra)، ۷۲٪ PA (پلی آمید و نایلون)

 کفش Vibram Furoshiki

کاربرد ویبرام در زمینه ساخت کفش، بسیار شناخته شده بوده، و کفشهای منحصر به فرد فروشیکی ویبرا، بهترین محصول در این مجموعه هستند. این کفش از سنت ژاپنی قرار دادن اقلام در پارچه برای بسته بندی الهام گرفته شده است. تنها تفاوت این دو اینست که در این مورد، اقلام مورد نظر، پاهای شما و پارچه استفاده شده، کششی و مستحکم است. فروشیکی، در نتیجه ی طراحی منحصر به فردش، قابلیت بسته بندی و حمل و نقل بالایی داشته و شامل یک جعبه مسافرتی برای نگهداری آنهاست.

 کفش Vibram Furoshiki

Vibram Furoshiki کفش

منبع: touchofmodern