2

دوچرخه بیگ بولد بابلی (BIG BOLD BUBBLY)

دوچرخه بیگ بولد بابلی (BIG BOLD BUBBLY) برای کودکان

این دوچرخه با نام اختصاری بی (B.Bike)، با این هدف طراحی شده که به کودکان کمک کند

دوچرخه

این وسیله با نام اختصاری بی (B.Bike)، با این هدف طراحی شده که به کودکان کمک کند. دوچرخه-سواری با دوچرخهِ واقعی را به شیوه ای سرگرم کننده و ایمن فرا گیرند! منحنی های ظریف و سبک جذاب و شوخ طبعانه طراحی این محصول، زیبایی خاصی به آن بخشیده است. فرم دورانی و شکل به دقت کار شده ی این دوچرخه، احتمال صدمه رساندن کودکان به خودشان در حین بازی را تا حد زیادی کاهش داده است. آنها می توانند با کمک پدر و مادر و یا به صورت انفرادی، پاهای خود را قوی کرده، تعادل خود را بالا برده و برای گام بعدی در دوچرخه-سواری آماده شوند!

 2

3

طراح: سونجی یانگ (Songyee Yang)

B.Bike، شما را از چرخ های یادگیری با تایرهای بزرگ بی نیاز می کند

طراحی به نام سونجی یانگ، مجموعه ای ازدوچرخه های مخصوص کودکان با نام B.Bike را طراحی نموده است. در ایده این طراحی، از یک چرخ توپی شکل بزرگ به جای نصب یک تایر در قسمت انتهایی آن استفاده شده است.

این تایر کروی شکل بزرگ، شبیه به یک توپ ورزشی مخصوص بزرگسالان است که اجازه می دهد بدون استفاده از چرخ یادگیری حرکت کند. این چرخ توپی شکل بزرگ به یک نوار وصل است که به طور مستقیم از وسط این چرخ عبور کرده ودوچرخه را به حرکت در می آورد. B.Bike، در مقایسه با مدل کوچکتر و سنتی تر دوچرخه، از طراحی پیشرو در ساخت کناره های منحنی هموار و صندلی راحتی استفاده می کند. استفاده از انحناهای موجود در طراحی آن، با هدف کاهش و جلوگیری از آسیب های مختلف انجام شده است.

هدف از طراحی این محصول، ساخت دوچرخه برای کودکانی است که دوست دارند از دوچرخه بزرگسالان استفاده خواهند کرد.

منبع: touchofmodern