1

افلاک نما ی استارتیاتر Star Theatre

افلاک نما ی استارتیاتر (Star Theatre Planetarium)

افلاک نما ی استارتیاتر:اگر در نزدیکی محل زندگی شما، یک افلاک نما و یا دشتی عاری از آلودگی نوری شهرهای بزرگ وجود ندارد، پس شما قطعا از داشتن این محصول پشیمان نخواهید شد.

اگر در نزدیکی محل زندگی شما، یک افلاک نما و یا دشتی عاری از آلودگی نوری شهرهای بزرگ وجود ندارد، پس شما قطعا از داشتن این محصول پشیمان نخواهید شد.

افلاک نما

کافی است این افلاکنما را در یک اتاق تاریک از منزل خود قرار داده و از تصاویر باکیفیت و سرشار از جزئیات آن شگفت زده شوید. این افلاکنما دقیقا از همان فن آوری افلاک نماهای تجاری (تنها در مقیاس کوچکتر) بهره می برد. شما و خانواده تان می توانید با وجود ۰۰۰،۱۰ ستاره ای که توسط LED سفید فوق روشن طراحی و نمایش داده می شود، ساعت ها از مشاهده ستارگان لذت ببرید. درون جعبه این محصول، اسلایدی با شرح جزئیات صور فلکی برای علاقه مندان به نجوم و ستارگان وجود دارد.

این افلاکنمای رومیزی، تصویری واقع گرایانه از آسمانی با بیش از ۰۰۰،۱۰ ستاره را به شما نمایش می دهد. این محصول می تواند یکی از دو دیسک تصویری با وضوح بالا (یک دیسک، ستاره ها را نمایش می دهد و دیسک دیگر، خورشید، ماه و زمین را مجسم می سازد) را اجرا کند. هر دو دیسک توسط یک LED روشن که درون گوی این افلاک نما ساخته شده، پرتوافکنی می کنند. تصویر هر دیسک توسط یک لنز با قابلیت تنظیم کانون و با کیفیت نوری بر روی دیوارها و یا سقف نمایش داده شده، و یک دید کاملا دقیق از نوار قابل مشاهده کهکشان راه شیری را که از نیمکره شمالی دیده می شود، ارائه می نماید. این افلاکنما دارای یک موتور کم صداست که گردش زمین را با چرخاندن آرام تصویر، شبیه سازی می نماید. همچنین، این محصول شامل یک سی دی با موسیقی پس زمینه افلاک نما می باشد. این افلاک نما شامل یک رابط AC (موجود در بسته محصول) بوده، و همچنین می تواند با استفاده از سه باتری AA، مدت زیادی کار کند.