2

صندلی تاشو سیت پک (SITPACK)

صندلی تاشو سیت پک (SITPACK)

صندلی تاشو: سی پک در کیک استارتر (Kickstarter) بنا نهاده و در دانمارک ساخته شده است.

صندلی تاشوی فشرده سی پک در کیک استارتر (Kickstarter) بنا نهاده و در دانمارک ساخته شده است. برای اولین بار، یک صندلی ارگونومیک قابل حمل ساخته شده که می توان آن را به شیوه ای نامحسوس در فضاهای عمومی استفاده کرد، و از راحتی فوق العاده آن لذت برد. این محصول به شما امکان می دهد از تمام مزایای یک صندلی قابل حمل لذت برده و از دردسرهای حمل صندلی های سنگین رهایی یابید.

صندلی تاشو

سیت پک، فشرده ترین صندلی تاشو در جهان است. تصور کنید که دیگر لازم نیست زمانی که به شکار، ماهیگیری، تماشای پرندگان و یا به ساحل، استخر و یا رویدادهای ورزشی می روید، یک صندلی سنگین و دست و پا گیر را با خود حمل کنید. این محصول بر مبنای شکلی تلسکوپی ساخته شده و می توانید آن را به راحتی در کیف، ماشین، و یا حتی دست خود قرار دهید. با استفاده از این صندلی، می توانید به شیوه ای کاملا ارگونومیک از ساعتها ایستادن رهایی یابید.

صندلی تاشو

سیت پک، متضمن دریافت نتایج مثبتی از نشستن در وضعیت مناسب می باشد. نشستن صحیح، گردش خون و تمرکز را افزایش داده، پشت و کمر خسته را آرام نموده، و با تحریک عضلات و تعادل، سطح انرژی شما را در طول روز به میزان بالاتری حفظ خواهد کرد.

صندلی تاشو

مواد بکار رفته در این محصول، پلی کربنات و فیبر شیشه ای می باشد. توصیه می شود که زمان استفاده از این صندلی (در هر بار استفاده) از ۴۰ دقیقه تجاوز نکند.

 صندلی تاشو

کاور و بند مخصوص حمل صندلی سیت پک

کاور و بند مخصوص حمل صندلی سیت پک، آسایش و راحتی بیشتری را برای استفاده کنندگان از این صندلی در بر خواهد داشت. کاور نئوپرن (neoprene) 5 میلیمتری مخصوص این صندلی، زیرسازی بیشتری به آن اضافه کرده و صندلی شما را از ساییدگی و پارگی محافظت خواهد کرد. از طرف دیگر، بند مخصوص این محصول، حمل آن را (چه بسته بندی شده باشد و چه نشده باشد) برای شما آسان تر خواهد نمود.صندلی تاشو

مواد بکار رفته در ساخت کاور و بند حمل سیت پک، نئوپرن ۵ میلیمتری و مگنت می باشد. پوشش مغناطیسی در این محصول برای به صفر رساندن احتمال لغزش مورد استفاده قرار گرفته است.

صندلی تاشو

 

منبع: touchofmodern