1

چادر بادی ماوریکس (Mavericks)

چادر بادی ماوریکس (Mavericks)

شما در این مطلب، با چادر بادی ماوریکس که دردسر سر هم کردن چادر را برایتان مرتفع خواهند کرد، آشنا خواهید شد.

چادر بادی

به همراه داشتن تمام ضروریات در سفرهای جاده ای و اطمینان از ایمنی و رعایت کامل اقدامات احتیاطی، اولین مسائلی هستند که باید در حین تصمیم گیری درباره شروع سفر به آنها اندیشید. تهیه یک چادر قابل اعتماد و محکم برای سفرهای جاده ای و کمپینگ، می تواند شروع خوبی برای این کار باشد. اما همه ما از انرژی فراوان و دردسرهایی که صرف سر هم کردن یک چادر می شود، اطلاع داریم.

شما در این مطلب، با چادرهای بادی که دردسر سر هم کردن چادر را برایتان مرتفع خواهند کرد، آشنا خواهید شد. کیو (Cave)، ودج (Wedge) و ماوریکس (Mavericks)، سه چادر بادی مختلف هستند که به شما قابلیت انتخاب می دهند. ماوریکس، آخرین طرحی است که به طور خاص برای شرایط آب و هوایی سخت و شدید ساخته شده، و می تواند در برابر بادی با سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت مقاومت کند.

تیرهای محکم و خاصی که در خارج از چادر واقع شده اند، ساختاری دو لایه و مقاوم داشته و شامل کیسه اورتان ترموپلاستیک اضافی غیر قابل نفوذ توسط هوا هستند که از کاهش باد چادر پس از گذشت زمان اندکی جلوگیری می کند. این چادر بادی، یک محصول ساده و با استفاده آسان می باشد. استفاده از این چادر به قدری ساده است که در واقع، می توان آن را در یک مرحله و به تنهایی سر هم کرد.

چادر بادی

چادر بادی

چادر بادی

چادر بادی

چادر بادی

چادر بادی

چادر بادی

چادر بادی

چادر بادی

چادر بادی

چادر بادی

چادر بادی

منبع:touchofmodern