7

معرفی بهترین هدایا: ۱۰کالایی که احتمالا نمی شناسید!

معرفی بهترین کالاهای کادویی که آنها را نمی شناسید!

در این مطلب به معرفی بهترین هدیه ها می پردازیم که هم کابردی هستند و هم زیبا و از همه مهم تر اینکه ممکن است تا به حال درباره آن چیزی نشنیده باشید، اما می توانند زندگی روزمره شما را ارتقا دهند. از آن مهمتر می توانید برای هدیه دادن از این کالاها استفاده کنید.

  1. چراغ لیزری

این چراغ چیزی بیش از یک چراغ لیزری ال ای دی LED است، می توانید با استفاده از آن خیابان را برای یک دوچرخه دیگر در کنار خودتان روشن کنید.

معرفی بهترین

  1. کفش ورزشی بلندگو دار

در این قسمت به معرفی بهترین کفش برای علاقمندان به موسیقی می پردازیم؛ بلندگوی تعبیه شده بر روی این کفش بدون سیم بوده و به هنرمندان شهری و بقیه افراد این امکان را می دهد تا از صدای بلند موسیقی در حال قدم زدن لذت ببرند. این کفش ورزشی قابلیت اتصال به دیگر وسایل الکترونیک مانند گوشی های هوشمند، یا Ipad از طریق بلوتوث را نیز دارد.

معرفی بهترین

  1. چمدان مجهز به اسکوتر

این چمدان کوچک همانطور که در عکس می بینید مجهز به یک اسکوتر است که می توانید از آن برای راندن استفاده کنید و آنرا خیلی راحت تر حمل نمایید. این چمدان طوری طراحی شده که به مسافران امکان جابجایی سریع در فرودگاه را می دهد.

معرفی بهترین

۴٫ شارژر خورشیدی برای گوشی های آیفون و اندروید

معرفی بهترین

این شارژر قابلیت اتصال به پنجره را دارد  و قسمتی که به پنجره وصل می شود، اشعه های خورشید را جذب کرده و شارژ خورشیدی تولید می نماید. خروجی این شارژر هم برای شارژ گوشی های آیفون و هم  اندروید کافی است.

۵٫ چادر تخت خواب خصوصی پاپ

 معرفی بهترین

 این چادر خصوصی به گونه ای است که کودکان و نوجوانانی که اتاق مشترک دارند می توانند برای خود در آن حریم خصوصی ایجاد نمایند. دانشجویانی که در خوابگاه زندگی می کنند نیز قطعا از این وسیله استقبال خواهند کرد!

  1. نگهدارنده قهوه (Coffee Joulies)

معرفی بهترین

معرفی بهترین

آیا از اینکه زبانتان با نوشیدن قهوه داغ بسوزد، خسته شده اید؟ اگر نمی توانید صبر کنید تا قهوه شما سرد شود، این نگهدارنده قهوه شما را برای نوشیدن سریع با دمای مناسب آماده می کند، همچنین کمک می کند مدت زمان بیشتری گرم بماند.

  1. لامپ شناور

معرفی بهترین

این لامپ معلق در هوا ظاهری بسیار شیک و زیبا دارد که از صفحات مغناطیسی یکپارچه تشکیل شده است. در حالی که ال ای دی LED آن خاموش یا کم نور است، لامپ می تواند بصورت شناور باقی بماند.

  1. ال سی دی بوگی بورد

معرفی بهترین

این بورد به شما کمک می کند یادداشتهایی را بنویسید یا بدون استفاده از خودکار و کاغذ خط خطی کنید. قابلیت نوشتن با قلم مخصوص یا ناخن ها بر روی این بورد وجود دارد. بهترین قسمت این محصول آن است که سطح حساس در مقابل فشار این بوگی بورد به شما امکان کشیدن خط را به گونه ای می دهد که گویی دارید از مداد و کاغذ واقعی استفاده می کنید.

  1. پرینتر کوچک

معرفی بهترین

این پرینتر کوچک قسمتهایی از اخبار و پازل ها را به شما می دهد حتی صبح ها در مورد دوستان شما غیبت هم می کند! می توانید  اشتراک خود را بر روی گوشی هوشمند خود تنظیم کرده و ببنید این پرینتر چگونه یک روزنامه کوچک و زیبا به شما تحویل می دهد.

  1. کیف قابل پوشیدن

معرفی بهترین

اگر هوا گرم شود می توانید لباسهای اضافی خود را دربیاورید و آنرا به یک کیف تبدیل کنید. این محصول هم به لحاظ زیست محیطی پایدار بوده و هم برای خرید کردن بسیار مناسب است.

منبع: Lifehack