755

ماشین اصلاح حلقه ای (رینگ شیور)

ماشین اصلاح رینگ شیور

ماشین اصلاح یکی از نیازهای روزمره آقایان است. با پیشرفت تکنولوژی کمپانی های تولید لوازم شخصی در طراحی این گونه ماشین ها گوی سبقت را از یکدیگر ربوده و ماشین های جدیدی را عرضه می دارند که هریک مزیتهای خاص خود را دارند. در این مطلب یکی از جدیدترین ماشین های اصلاح در دنیا به شما معرفی خواهد شد.

ماشین اصلاح حلقه ای یا رینگ شیور (Ring-shaver)، یک ماشین اصلاح لوله ای شکل کوچک است که به سادگی روی انگشت قرار می گیرد. این ماشین در مقایسه با ماشینهای سنتی، امکان اصلاح انعطاف پذیرتر و کاراتری را برای شما فراهم می سازد. در این طراحی خاص، یک سوئیچ ضامن، چرخ متحرک را برای تامین نیروی محرکه لازم فعال می کند. رینگ شیور، نیازی به شارژ شدن ندارد. این دستگاه، در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و به آسانی حمل می شود. همچنین، رینگ شیور به گونه ای طراحی شده که موهای کم پشت صورت را به راحتی اصلاح می کند.

ماشین اصلاح

ماشین اصلاح رینگ شیور، یکی از برندگان جایزه ایده پردازی رد دات (Red Dot) در سال  ۲۰۱۰ می باشد. شیانگ شین (Xiang Qin)، یین شین (Yin Qin)، ییان جی (Yiyan Ge)، و شین شین سان (Xinxin Sun)، طراحان خبره و زیرک این محصول خلاقانه و منحصر به فرد هستند.

این تیم چهار نفره از طراحان چینی، یک دستگاه اصلاح لوله ای شکل کوچک با هدف دستیابی به اصلاحی ساده و لذت بخش طراحی نمودند که به راحتی داخل یک انگشت قرار گرفته و استفاده می شود. همانطور که بیان شد، این ماشین در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و به همین دلیل، سازگاری بالایی با محیط زیست دارد. کافی است تصور کنید که این ماشین، چه تعداد از درختان را از قطع شدن نجات خواهد داد! مصرف انرژی رینگ شیور نزدیک به صفر بوده و باتری آن نیازی به بازیافت ندارد. چرا که این دستگاه در واقع هیچ باتری ندارد!

ماشین اصلاح

علاوه بر از سازگاری رینگ شیور با محیط زیست، این دستگاه دارای یک مزیت بزرگ دیگر نیز هست. اندازه آن بسیار کوچک بوده و بنابراین، تمیز کردن و حتی حمل آن را (به هر کجا که بخواهید بروید) بسیار آسان می نماید. شاید به همین دلایل است که این دستگاه برنده جایزه رد دات در سال ۲۰۱۰ شد. با این حال، هنوز معلوم نیست که آیا این ماشین خاص و کاربردی به واقعیت تبدیل شده و به صورت انبوه وارد بازار خواهد شد یا خیر.

ماشین اصلاح

منبع: yankodesign