دونات

دونات بزرگ ، اردوگاهی جالب

اردوگاهی در یک دونات بزرگ!

در این مطلب، طرح خاصی از یک چادر منحصر به فرد به شما ارائه می شود که راه حل مناسبی برای تامین محل اردو و خواب گروه های پر جمعیت در حین تعطیلات و یا سفرهای ماجراجویانه می باشد. طراحی بی مانند این محصول، بسته بندی و نگهداری آن را بسیار آسان ساخته و نگرانی های شما را در طی سفر به میزان زیادی کاهش خواهد داد. شما می توانید از این چادر در اشکال مختلفی استفاده کرده و بسته به نیازتان برای فضای بیشتر و یا محصور تر، از این محصول بهره ببرید. با ترکیب یک یا دو چادر، اشکالی که می توانند ایجاد شوند عبارتند از شکل “I”، “C”،”S” ، و یا”O” (یا همان شکل دونات!).

دونات

دونات

جئونگ هان کیم (Jeong Han Kim)، سانگا لیم (Sungha Lim)، و هیموک لیم (Hyumook Lim)، طراحان خبره و با تجربه ای هستند که با در نظر گرفتن نیازهای کاربران، اقدام به طراحی چادری منحصر به فرد با نام چادر دونات (Doughnut Tent) برای استفاده در فضاهای باز نموده اند. این ابداع، نوآوری های فراوانی به صنعت ساخت چادرهای سنتی اضافه کرده و پتانسیل آن را دارد که دید کلی ما نسبت به کمپینگ یا اردو زدن را تغییر دهد.

این چادر به وضوح، شکلی شبیه به شیرینی دونات دارد، که این امر ممکن است در وهله اول کمی عجیب به نظر آید. اما نگران نباشید. شما در این چادر استوانه ای شکل، احساس بدی نخواهید داشت. چرا که این محصول کاملا جادار و بزرگ بوده، و با اندازه هایی مناسب برای کمپینگ گروه های چهار نفره ساخته شده است. همچنین، این محصول به گونه ای طراحی شده که می توانید آن را به شکل دلخواه خود در آورید. این طراحی بی نظیر، با نیازهای شما متناسب بوده و موجبات آسایش و راحتی شما را در سفرهایتان فراهم خواهد کرد.

چهار شکل مختلف برای راه اندازی این چادر وجود دارد که هر یک از آنها دارای مزایای خاص خود می باشد. اولین گزینه، شکلی به صورت “I” می باشد، که یک تک لوله مستقیم بوده و چادر شما را به شدت جادار و گسترده خواهد ساخت. دومین گزینه، شکلی به صورت “C” بوده و منحنی موجود در طراحی آن، شما را از بادهای شدید محافظت خواهد کرد. دو گزینه دیگر، اشکال  “O”و”S” می باشند، اما برای ایجاد این اشکال، شما به دو عدد از این چادرها نیاز خواهید داشت.

دونات

دونات

مزیت اصلی چادر دونات این است که می توان آن را بسیار سریع و بدون زحمت راه اندازی کرد. و این امر، به این معناست که چادر دونات می تواند شما را از بسیاری از دردسرهای آینده (مانند نصب یک چادر عادی با میله ها، پیچ ها، اضلاع، و غیره) نجات دهد! این محصول، تنها در رنگ زرد طراحی شده، که نام و شکل آن را توجیه می سازد.

به طور کلی، چادر دونات یک طراحی منحصر به فرد و خلاقانه دارد. حتی اگر ایده ساخت چادری به شکل دونات عجیب به نظر برسد، با اینحال این طراحی کاملا مفید و موثر بوده و شما به محض استفاده از این چادر ویژه، با راحتی خیال بیشتری به ماجراجویی های خود ادامه خواهید داد.

 

 

منبع:  rnrassociates