آیفون

تمام اطلاعاتی که می خواهید درباره آیفون ۷ اپل بدانید!

تمام اطلاعاتی که می خواهید درباره آیفون ۷ اپل بدانید!

اپل اعلام کرده در مراسمی که  ۷ سپتامبر در سالن بیل گراهام سان فرانسیسکو برگزار می شود، از نسخه جدید آیفون امسال رونمایی خواهد شد. اگر اپل باز هم با سیستم نامگذاری فعلی خود پیش رود، نام این آیفون جدید، آیفون ۷ خواهد بود. کارخانه های اپل هم اکنون تولید این دستگاه را آغاز نموده اند. تا این زمان نیز شایعات و حدسیات بسیاری در مورد محصول جدید اپل عنوان شده است. در این مطلب، می توانید از اطلاعاتی که تاکنون در خصوص این موضوع منتشر شده، آگاهی یابید.

اپل در نظر دارد در تاریخ ۷ سپتامبر از آیفون جدید خود رونمایی کند.

آیفون

نام این محصول جدید به احتمال زیاد آیفون ۷ خواهد بود.

آیفون

این محصول به احتمال زیاد در دو نوع مختلف و با دو صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی و ۵٫۵ اینچی عرضه خواهد شد.

آیفون

اما این محصول در نهایت، شباهت بسیاری به آیفون ۶ و s6 خواهد داشت.

آیفون

احتمال دارد اپل، رنگ جدیدی را به مجموعه اضافه کند: آبی تیره. همچنین، مدل پایه می تواند به جای حافظه معمول GB16، با حافظه GB32 پشتیبانی شود.

آیفون

یک احتمال وجود دارد و آن این است که مدل بزرگتر آیفون ۷ (مدل “pro” یا “plus”)، دوربینی با دو لنز داشته باشد.

آیفون

انتظار می رود که نسخه ۴٫۷ اینچی این دستگاه نیز از دوربین بهتری برخوردار باشد. در همین راستا، تصاویر به بیرون درز شده نیز نشان دهنده وجود یک لنز بزرگ می باشند.

آیفون

صرف نظر از این مسائل، این دو دستگاه ظاهر نسبتا مشابهی با آیفون ۶ و s6 خواهند داشت.

اپل ممکن است گزینه رنگی جدیدی را نیز به مجموعه خود اضافه کند. برخی از شایعات از افزودن رنگ آبی تیره به این مجموعه خبر می دهند، اما یک گزینه محتمل تر می تواند “سیاه فضایی” باشد.

آیفون

بزرگترین تغییر احتمالا این خواهد بود که آیفون ۷ هیچ جک هدفونی نخواهد داشت. اپل احتمالا از این فضا برای یک اسپیکر (بلندگو) دوم استفاده خواهد کرد.

آیفون

اگر شما می خواهید به موسیقی گوش فرا دهید، باید از هدفون بلوتوث استفاده کنید. اپل، هدفون های بلوتوث باکیفیت و مناسبی برای فروش به شما خواهد داشت.

آیفون

همچنین، ممکن است این هدفون از طریق پورت صاعقه اپل قادر به اتصال به دستگاه باشد، که معمولا برای شارژ مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی، مشخص نیست که آیا مجموعه جدید اپل شامل هدفون های صاعقه و یا یک آداپتور خواهد بود یا خیر.

آیفون

دکمه خانه (Home) این نسخه نیز با احتمال بالایی مجددا طراحی خواهد شد. انتظار می رود دکمه جدید، به جای اینکه مانند دکمه فعلی به صورت فیزیکی لمس شود، با شبیه سازی دکمه به صورت دیجیتالی لمس گردد. این دکمه احتمالا از همان فن آوری سه بعدی استفاده خواهد کرد.

آیفون

احتمال می رود که شرکت اینتل تراشه ای برای آیفون ۷  تامین کرده باشد که براساس آن، یک مودم برای اتصال به شبکه های بی سیم ال تی ای (LTE) به کار رود.

آیفون

و این امکان وجود دارد که باتری داخلی بزرگتر بوده و در نتیجه، عمر آن نیز افزایش یابد.

آیفون

آیفون بعدی به احتمال زیاد ضد آب خواهد بود.

آیفون

اما نسخه متفاوت و بی نظیر آیفون، می تواند نسخه سال  ۲۰۱۷ باشد که شایع شده دارای یک بدنه شیشه ای، شارژ بی سیم، و یک صفحه نمایش لبالب خواهد بود.

آیفون

البته اپل تا بحال هیچگونه اطلاعات رسمی و خاصی در مورد این دستگاه ها اعلام نکرده است. بنابراین تمام این شایعات، حدسیات، و احساسات می توانند کاملا اشتباه از آب در آیند.

منبع: businessinsider

 
2 thoughts on “تمام اطلاعاتی که می خواهید درباره آیفون ۷ اپل بدانید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *