گران قیمت ترین ساعت

گران قیمت ترین ساعت های موجود در بازار جهانی (بخش اول)

گران قیمت ترین ساعت های موجود در بازار جهانی (بخش اول)

ساعت هایی که در نظر داریم در این مطلب به عنوان گران قیمت ترین ساعت های موجود در بازار جهانی و همچنین تعدادی از بهترین محصولات موجود در این صنعت به شما معرفی کنیم، از ابزار و اجزای پیچیده ای برای کمک به ارائه مدرن زمان در مناطق مختلف جهان، تقویم دائمی (بسته به نوع ساعت، عبری یا میلادی)، و حتی طلوع و غروب خورشید تشکیل شده اند. علاوه بر این، این ساعت ها شامل بازگوکننده دقیقه، خوانشگر میلی ثانیه، و بسیاری از فن آوری های تکنولوژیکی و پیشرفته دیگر می باشند. البته بدیهی است که برچسب قیمت این محصولات شما را مبهوت خواهند کرد، اما اگر بتوانید از پس هزینه آنها برآیید، آنگاه می توانید احساس کنید عضوی از خانواده سلطنتی بوده و هیچ رقیبی در این زمینه نخواهید داشت.

گران قیمت ترین ساعت

  1. وچرون کنستانتین تور د لیل (Vacheron Constantin Tour de L’ile)

بهتر است بدانید که تنها هفت عدد از ساعت های وچرون کنستانتین به بازار عموم عرضه شده است. و همین امر، یکی از دلایلی است که این محصول را به یکی از گران قیمت ترین و نادرترین ساعتهای موجود در جهان تبدیل کرده است. این ساعت دو رو از شانزده نقطه مختلف برای خواندن محدوده های زمانی متفاوت، یک بازگوکننده دقیقه، و بازسازی کننده آسمان شب (به شکل صورت فلکی های موجود در آسمان شب) تشکیل شده است. همچنین، هزاران ساعت تحقیق و پژوهش برای طراحی، ساخت، و ترکیب ۸۳۴ قطعه مجزا با بکارگیری تکنولوژی و هنر صرف شده است. در باب زیبایی شناختی این محصول، می توان گفت که این ساعت از یک قاب ساعت طلای زرد، و همچنین عقربه های ساعت و دقیقه ای با اندود طلا طراحی و ساخته شده است.

گران قیمت ترین ساعت

  1. فرانک مولر آترنیتاس مگا ۴ (Franck Muller Aeternitas Mega 4)

نه تنها این ساعت مچی یکی از گران قیمت ترین ساعت های جهان است، بلکه یکی از پیچیده ترین ساعت های حال حاضر بازار نیز محسوب می شود. این ساعت با وجود گذشت چند سال از عرضه به بازار، هنوز هم با برچسب قیمت بالای خود، در بالاترین سطوح لیست گران قیمت ترین ساعت های جهان قرار دارد. توربیلون مکانیکی ساعت فرانک مولر، از ۴ چکش، ۴ زنگ، و یک زمان سنج تشکیل شده است. این ساعت همچنین دارای ۱۴۸۳ قطعه و جزء کوچک و بزرگ بوده و موفق شده با ترکیب این قطعات به یک ساعت نسبتا کوچک و زیبا دست یابد. به علاوه، این ساعت از ۹۹ جواهر بکر در ترکیب خود استفاده کرده است.

گران قیمت ترین ساعت

  1. جاگر لکولتر هایبریس مکانیکا (Jaeger Lecoultre Hybris Mechanica Grande Sonnerie)

رنگ روشن این ساعت وست مینستر، به پوشنده آن اجازه می دهد تا زمان را به وضوح مشاهده نموده و پیچیدگی و زیبایی نفیس را به نمایش بگذارد. این ساعت، همانطور که نام طولانی و بلندی دارد، دارای یک برچسب قیمت طولانی نیز هست. به علاوه، طراحی این ساعت فوق العاده پیچیده بوده و از ۱۶۰۰ جزء و قطعه مختلف تشکیل شده است. این قطعات برای اعلام زمان، تقویم دائمی، و امکانات مختلف دیگر به کار می روند. قاب این ساعت که از جنس طلای سفید تهیه شده، از یک عقربه نقره ای تشکیل شده که خوانش های ساعت، دقیقه و ثانیه را به طرز ماهرانه ای به شما نشان می دهد. همچنین، بند این ساعت از بهترین چرم موجود و قلاب و بست آن از نقره ای تهیه شده است.

گران قیمت ترین ساعت

  1. ای لنج اند سونز (A. Lange & Sohne’s Grand Complication)

این ساعت زیبا و منحصر به فرد در سال ۲۰۱۳ به بازار معرفی شده و هنوز هم با گذشت چندین سال، یکی از مهمترین و پرطرفدارترین ساعت های موجود در بازار به شمار می رود. صدها قطعه مختلف و متنوع در ساخت این ساعت پیچیده و باکیفیت به کار رفته است. این قطعات با ویژگی های منحصر به فرد خود، ساعت ای لنج اند سونز را تبدیل به یکی از برترین گزینه های موجود در بازار از لحاظ تکنیکی و زیبایی شناختی نموده اند. به عنوان مثال، از قطعات پرتعداد این ساعت برای طراحی امکاناتی از جمله تقویم، تنظیم زمان، و فن آوری چایمینگ (زنگ ساعت) برای خلق یکی از بکر ترین و نفیس ترین ساعت های جهان استفاده شده است.

گران قیمت ترین ساعت

  1. سکرت کارتیر (Secret Cartier)

طلای سفید  ۱۸ قیراط با اندود رودیوم، ویژگی مناسبی برای معرفی این ساعت بی نظیر و منحصر به فرد می باشد. بند مچ دست ساعت سکرت کارتیر، با زمرد و الماس درخشان تزئین شده و همچنین، از یک الماس گلابی شکل ۳٫۵۳ قیراط در ترکیب خود استفاده نموده است. بیش از ۸۰ قیراط الماسی که در این ساعت مچی مورد استفاده قرار گرفته، قطعا می تواند برچسب قیمت بالای آن را توجیه نماید. نه تنها ساعت سکرت کارتیر در بخش های بالای لیست گران قیمت ترین ساعت های جهان قرار گرفته، بلکه یکی از جذاب ترین این ساعت ها نیز به شمار می رود.

گران قیمت ترین ساعت

  1. پاتک فیلیپ ۱۹۵۳ (Patek Philippe 1953 HeuresUniverselles Model 252)

مدل پاتک فیلیپ ۱۹۵۳، گزینه بعدی این لیست محسوب می شود. این ساعت توسط یکی از مشهور ترین ساعت سازهای جهان در کشور سوئیس ساخته شده و همین امر می تواند کیفیت و زیبایی چشمگیر آن را تضمین کند. این ساعت، اولین بار با یک قاب طلای نفیس و درخشان از جنس طلای زرد ۱۸ عیار ساخته شده و به بازار ارائه گردید. بند مچ دست ساعت پاتک فیلیپ ۱۹۵۳ از بهترین نوع چرم قهوه ای تولید شده و آسایش و راحتی فراوانی را برای پوشش این ساعت بر روی مچ دست فراهم خواهد نمود.

گران قیمت ترین ساعت

  1. پیاگت امپرادور (Piaget Emperador Temple Watch)

ساعت پیاگت امپرادور، در واقع یک کار ظریف هنری بر روی مچ دست شما بوده و می تواند باعث شگفتی همگان شود. این ساعت نفیس و بی مانند از ۴۸۱ الماس با برش الماس، ۲۰۷ الماس با برش باگت، و همچنین یک الماس با برش زمرد در قسمت بالای ساعت تشکیل شده است. در کنار این استفاده بی مانند و بیشمار از الماس هایی با سایزهای گوناگون، عقربه این ساعت از مروارید پلینزی ساخته شده و حتی از الماس های بیشتری نیز تشکیل شده است: ۱۶۲ الماس با برش الماس و ۱۱ الماس با برش باگت. بند مچ دست این ساعت کاملا با خود آن مطابقت داشته و کل سطح آن نیز با الماس آراسته شده است.

گران قیمت ترین ساعت

  1. پاتک فیلیپ پلاتینوم (Patek Philippe Platinum World Time)

پاتک فیلیپ برای ساخت ساعتهای نمادین و مطلوب خود در سراسر جهان شناخته شده می باشد. این ساعت از اجزای نفیسی از جنس پلاتین درخشان تشکیل شده و در قسمت پشتی خود از یک پنل شفاف برای مشاهده عملکرد داخلی و صفحات ساعت استفاده نموده است. علاوه بر این، ساعت پاتک فیلیپ پلاتینوم از یک بند از جنس پوست تمساح برای طراحی و عملکرد بالا بهره برده است. میکروروتر طلایی و بخش های عقربه نقره ای، تنها تعداد کمی از عناصری هستند که این ساعت را به یک اثر هنری چشمگیر تبدیل کرده اند.

گران قیمت ترین ساعت

منبع: therichest

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *