عطر تام فورد-کادو

معرفی عطر تام فورد نویر، عطری پر رمز و راز

معرفی عطر تام فورد نویر، عطری پر رمز و راز

تام فورد همیشه بیشتر از آن چه شما انتظار دارید در اختیارتان قرار می دهد و همیشه چیزی برای شگفتی باقی می گذارد.

عطر تام فورد نویر مانند تمام عطر های تام فورد کاملا حس بی پروایی و زرق و برق را منتقل می کند، این عطر با رایحه شاعرانه و جذابش مدت ها همراه شما خواهد بود، رایحه ابتدایی این عطر کاملا مردانه و چوبی است، اما بعد از گذشت ۲ تا ۴ ساعت رایحه ای پیدا می کند که حس تازگی را به شما منتقل می کند. بوی آن یادآور کافه های مراکش است. نت های این عطر از ساده به پیچیده می روند و هرچه بیشتر به این رایحه ها نزدیک شوید چیز های بیشتری کشف می کنید.

فراموش نکنید که مدت دوام این عطر فوق العاده است ، هنگامی که در ابتدا از آن استفاده می کنید شاید بوی تند آن شما را شگف زده کند اما سریعا بوی آن به یک بوی آرام وانیل تغییر می کند.

این عطر مردانه و شیک برای استفاده روزانه چندان مناسب نیست اما می تواند بهترین عطر برای یک قرار عاشقانه باشد. رنگ بطری این عطر مشکی است و نشان دهنده پر رمز و راز بودن و مجلل و لوکس بودن این عطر است.

 رایحه این عطر می تواند بهترین رایحه ای باشد که تاکنون امتحان کرده اید و این رایحه می تواند سلایق مختلف را راضی نگه دارد، به همین دلیل می تواند کادویی فوق العاده برای مردانی باشد که به دنبال عطرهایی مردانه، جذاب و اغواگر هستند.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *