خودکار-کادو

خودکار پارکر چگونه ساخته می شود؟

خودکار پارکر چگونه ساخته می شود؟

کمپانی های زیادی خودکار تولید می کنند اما کمپانی پارکر خودکارهای لاکچری و لوکسی تولید می کند که مخصوص شیک پوشان و کسانی است که به نوع و زیبایی وسایلشان اهمیت می دهند. این کمپانی در سال ۱۸۸۸ ساخته شده است . در این ویدیو به شما می بینید که خودکار پارکر چگونه ساخته می شود و در آن از چه متریال هایی استفاده می شود.

این خودکارهای ساده و کاربردی برای استفاده روزمره کاملا مناسب هستند. این خودکارها واقعا نوشتن رو برای شما لذت بخش می کنند. کمپانی پارکر از بهترین متریال برای ساخت لوازم التحریرش استفاده می کند، این متریال ها از بهتین کیفیت ها سود برده و گزینه زیبایی در همه اون ها به چشم می خوره. این کمپانی در ساخت خودکارهایش به جزئی ترین چیزها اهمیت می دهد و آن ها را در ساخت خودکارهایش به کار می برد. تیم متخصصی در این کمپانی برای تهیه خودکارهایی با تنوع فراوان کار می کنند که شما را برای سال ها راضی نگه می دارد.

مهم ترین قسمت خودکارهای پارکر موتور آن هاست که از نوک قلم، مغزی خودکار و جوهر تشکیل شده است. در این خودکار فلز های گرانبهایی استفاده شده است که همین موضوع عمر و دوام این خودکارها را بالا برده است. در این خودکارها برای ساخت سر و بدنه خودکار از وقه نازک طلا، نقره  یا استیل ضدزنگ استفاده می شود و بعد از ساخت سر و بدنه خودکار اون رو تزیین و حکاکی می کنند.

در تولید این خودکارها از تکنیک بسیار مهمی استفاه می شود که در این مورد در کل اروپا پیشرو هستند و این تکنیک مهم آبکاری است. پایه خودکارهای پارکر برنجی یا نقره ای است که آن ها را با فلزات گرانبها پوشش می دهند.

مرحله نهایی تولید این خودکارها سرهم بندی کردن قسمت های مختلف آن هاست که به دلیل کیفیت بالای تمام قسمت ها سرهم بندیشان هم با دست انجام می شود و ماشینی نیست.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *