خودکار پارکر - کادو

خودکار پارکر : هدیه ای درخور آقایان

با خودکار پارکر آشنا شویم

شرکت پارکر تولید کننده انواع خودکارهای لوکس و گران قیمت است که تقریبا در تمام دنیا شناخته شده است. این شرکت توسط “جورج سفرد پارکر” راه اندازی شد. جورج پارکر بخاطر دشواریهایی که در دوران مدرسه برای نوشتن تجربه کرده بود، همیشه رویای تولید یک خودکار ایده آل را در سر می پروراند. و در نهایت توانست خودکار پارکر را تولید و عرضه نماید.

در راه رسیدن به این رویا او تلاش های زیادی کرد و شغلهای زیادی را تجربه نمود، مدتی عکاس بود و مدتی معلم و … در نهایت او شغلی با عنوان تعمیر کننده خودکار را تجربه نمود که او را به سمت ایده خلاقانه ای که سالها در ذهن می پروراند سوق داد.

در سال ۱۸۸۸ زمانی که جورج فقط ۲۵ سال داشت رویای او به حقیقت پیوست و اولین خودکار پارکر تولید شد. در سال ۱۹۰۸ او بزرگترین کارخانه تولید خودکار در جهان را داشت و توسعه شعب بین المللی خود را آغاز نمود. و در سال ۱۹۱۸ فروش جهانی خودکارهای پارکر به یک میلیون دلار رسید.

امروزه پس از گذشت نزدیک به ۱۳۰ سال از تاسیس شرکت پارکر، هنوز هم به عنوان یکی از برندهای برتر خودکار در دنیا مطرح است و انواع خودکارهای لوکس و کادویی را به مشتریان عرضه می دارد. در حقیقت خودکار یکی از بهترین کادوهای لوکس بویژه برای آقایان، و یک کادوی رسمی همگانی (هم برای خانمها و هم آقایان) محسوب می شود. بنابراین اگر قصد خرید یک هدیه رسمی برای مدیر یا استاد خود را دارید، خودکار پارکر ، پیشنهاد ما به شماست!

در این ویدیو با تاریخچه خودکار پارکر بیشتر آشنا شوید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *