خودکار لامی-کادو

همه چیز در مورد خودکار لامی و ساخت آن

همه چیز در مورد خودکار لامی و ساخت آن

برند لامی (Lamy) در سال ۱۹۳۰ در هیدلبرگ آلمان تاسیس شد. لامی به خاطر محصولات باکیفیت و طراحی های مدرنش معروف است. این برند در سال ۱۹۵۲ با ۷۲ خودکار نوآورانه شروع به کار کرد. در سال ۱۹۶۶ شهرت لامی وابسته به خودکار لامی ۲۰۰۰ بود. لامی از شهرتش به عنوان برند طراحی تاثیرگذار آلمانی لذت می برد. سافاری مشهورترین مدل از بین خودکارهای لامی است و مثالی فوق العاده برای طراحی لامی با قیمتی مناسب است. نوک خودکارهای لامی عوض می شوند و در سایزهای مختلف موجودند. لامی تعداد زیادی خودکار چندکاره داره که این موضوع در نوع خود جالب است. این برند یکی از برندهای معروف خودکار در جهان است.

طراحان بین المللی و مهندسان در کمپانی خودکار لامی بر روی طرح های جدید کار می کنند تا مفهومی خاص و نوآورانه برای لوازم التحریر ایجاد کنند. تمام ابزارهای لازم برای قالب سازی در کمپانی لامی به صورت اتوماتیک انجام می شوند. لامی تمام قسمت های پلاستیکی و فلزی خودکارهایش را خودش تولید می کند، تمام خودکارهای این برند در حین تولید به صورت اتوماتیک پک می شوند.

برند لامی از نظر رضایت مشتری جایگاه بالایی دارد و این به خاطر کیفیت محصولاتش است. سرهم بندی این خودکارها شامل ۱۵ مرحله است که که به صورت کاملا مکانیکی انجام می شود و بعد هم به صورت مکانیکی کنترل کیفیت می شوند.

یک مرحله از چک شدن این خودکارها حتما باید بصری و توسط شخص انجام شود.  در مرحله نهایی تمام لوازم التحریر لامی با چشم چک می شوند و هیچ محصولی بدون چک شدن کامل از کمپانی خارج نمی شود.

کیفیت، نوآوری و طراحی مدرن شامل تمام محصولات و خودکار لامی می شود. در طول سال ها این کمپانی و محصولاتش جوایز مختلف جهانی را کسب کرده اند و همین موضوع لامی را برندی معروف در کل جهان کرده است.

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *