قلم لوکس - کادو

برندهای تجاری سازنده قلم لوکس (بخش اول)

کدام برندهای تجاری قلم لوکس تولید می کنند؟

در این مطلب کمپانی های معروف دنیا که در ساخت قلم لوکس فعالیت دارند، بطور اجمالی معرفی می شوند. 

قلم های بنتلی (BENTLEY PENS)

بنتلی، در زمینه تولید قلم لوکس ، نامی مترادف با عملکرد و کیفیت به شمار می رود.

مجموعه قلم های بنتلی، میراث فرهنگی و دلاوری برند تجاری بنتلی را به ارث برده اند. انواع مختلف نوشت افزار بنتلی در نسخه های محدودی ساخته شده و زیبایی شناسی آنها برای تصرف جوهره ی اصلی طراحی بنتلی طراحی شده است.

قلم لوکس - کادو

قلم های کاران داچه (CARAN D’ACHE PENS)

سنت های دقت و کیفیت در ساخته های سوئیس، در تمام نوشت افزار و لوازم جانبی این برند تجاری مشهود هستند. برند تجاری کاران داچه، طیف وسیعی از محصولات جذاب و باکیفیت را تولید نموده و برای اعتبار و کیفیت بالای خود در سراسر جهان به شهرت دست یافته اند.

قلم لوکس - کادو

قلم های دلتا (DELTA PENS)

دلتا، یکی از آن شرکت های منحصر به فردی است که برای حفظ کنترل کامل تمام جنبه های کسب و کار خود، تمام عناصر محصولات خود را به شخصه تولید می کنند. نتیجه ی نهایی، طیف وسیعی از نوشت افزار و لوازم جانبی مختلفی است که از ظاهر لوکس و احساس کیفیت ذاتی بالایی برخوردار هستند.

قلم لوکس - کادو

قلم دیپلمات (DIPLOMAT PENS)

برند تجاری دیپلمات، از سال ۱۹۲۲ در کشور آلمان به ساخت قلم مشغول بوده است. انواع مختلف قلم های دیپلمات، طراحی، مهارت های تولید، و توجه به جزئیاتی را که شما از یک محصول ساخت آلمان انتظار دارید، انعکاس می دهند.

قلم لوکس - کادو

قلم فایبر کستل (FABER-CASTELL PENS)

فایبر کستل، کار خود را با ساخت مدادهای گرافیت در سال ۱۷۶۱ آغاز نموده و از آن زمان تاکنون به طور مستمر به تولید محصولات مختلف و متنوعی ادامه داده است. این امر، برند تجاری فایبر کستل را به قدیمی ترین تولید کننده ی مداد در جهان تبدیل ساخته است. محدوده ی طراحی فایبر کستل، طیف وسیعی از نوشت افزارهایی با کیفیت بالا از یک تولید کننده آلمانی را در بر می گیرد.

قلم لوکس - کادو

قلم های فراری (FERRARI PENS)

یک همکاری نزدیک بین دو شرکت شناخته شده جهانی، اسکودریا فراری (Scuderia Ferrari) و شیفر (Sheaffer)، منجر به ایجاد مجموعه ای از نوشت افزارهایی شده که در واقع، منعکس کننده ی ارزش ها و سنت های این دو برند تجاری به شمار می روند.

قلم لوکس - کادو

قلم های فیشر اسپیس (FISHER SPACE PENS)

پل فیشر بود که برای اولین بار متوجه شد که انسان ها پس از اکتشاف فضا، هیچ نوشت افزاری برای استفاده در جاذبه ی صفر در دسترس ندارند. او برای دستیابی به یک راه حل مناسب دست به کار شد. و بعد از انجام آزمایش های مختلف و توسعه ی ایده های خود، و پس از انجام آزمایش های گسترده ای توسط ناسا، در نهایت قلم فیشر اسپیس برای استفاده توسط فضانوردان ناسا در سال ۱۹۶۷ انتخاب شد. از آن زمان تاکنون، میلیون ها نفر از مردم عادی در سراسر جهان موفق شده اند تا از این فن آوری بهره مند شوند.

قلم لوکس - کادو

قلم های گراف فون فایبر کستل (GRAF VON FABER-CASTELL PEN)

این شرکت برای اولین بار، فعالیت خود را با ساخت مدادی با قالب چوبی در سال ۱۷۶۱ آغاز نمود، اما این رئیس فعلی شرکت، آنتون ولفگانگ فون فایبر کستل (Count Anton Wolfgang von Faber-Castell) است که در حال توسعه ی برند تجاری لوکس و موفق گراف فون فایبر کستل می باشد. تمام محصولات این برند تجاری، از یک طراحی کلاسیک مشابه و با ظرافت برخوردار هستند.

قلم لوکس - کادو

قلم های جک روو (JACK ROW PENS)

جک روو، با استفاده از فن آوری طراحی و ساخت جدید، امکانات طراحی قلم لوکس را گسترش داده است. هر قطعه به صورت جداگانه از طلا و نقره و به صورت دستی ساخته شده و در کارگاه جک روو (واقع در بیرمنگام در قلب انگلستان) تکمیل شده است. کار دست حرفه ای و استادانه ای که برای هر قطعه انجام می شود را نمی توان در هیچ کارخانه ی تولیدکننده ی قلم دیگری یافت نمود.

قلم لوکس - کادو

قلم های کاوکو (KAWECO PENS)

این برند تجاری قدیمی که فعالیت خود را از کشور آلمان آغاز نموده است، شامل قلم هایی با کیفیت بالا و مدادهای مکانیکی می باشد. هر دوی این محصولات بسیار باریک و ظریف بوده و انتخاب خوبی برای افرادی است که به دنبال یک قلم جالب با کیفیت بالا و یا مدادی هستند که تا حدودی با مدادهای عادی تفاوت دارد.

قلم لوکس - کادو

قلم های لامی (LAMY PENS)

کسب و کار خانواده لامی در سال ۱۹۳۰ توسط سی جوزف لامی (C Joseph Lamy) و در هایدلبرگ (Heidelberg) آغاز شده و امروزه، هنوز هم به عنوان یک شرکت خانوادگی مستقل در هایدلبرگ فعالیت می­کند. محدوده­ی طراحی­های لامی را می­توان در زمینه­های مختلف (از مدادABC  مخصوص کودکان تا تنها قلم مخزنی در جهان با یک کلیپ جمع شدنی) دسته بندی نمود.

قلم لوکس - کادو

قلم های مارکیارو (MARKIARO PENS)

برند تجاری مارکیارو، توسط دلتا بنا نهاده شده و محصولات این شرکت شامل کالاهای چرمی خاص و قلم های با کیفیت می باشد. محصولات و کالاهای چرمی لوکس دلتا در شرکت مارکیارو، در ایتالیا و از بهترین و باکیفیت ترین چرم اروپا ساخته می شوند. ترکیب مهارت صنعتگران خبره و با تجربه و استعداد طراحان ایتالیایی منجر به تولید این اشیاء زیبا و منحصر به فرد شده است.

قلم لوکس - کادو

منبع: thepencompany
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *