ساعت های کاندینو-کادو

ساعت های کاندینو ، ساعت سوئیسی شیک با قیمت مناسب

ساعت های کاندینو ، ساعتی جذاب، شیک و خاص

کیفیت ساعت های کاندینو ساخت سوئیس رو همه می دونن. ساعت های کاندینو که برندی معروف و جهانی است در تمام مراحل ساخت تست می شوند. خدمات پس از فروش عالی و سریع این ساعت تضمینی بر کیفیت اونه و نشون دهنده دلیل شهرت جهانی این برنده.

تلاش کاندینو فقط برای ساخت محصولات بی عیب و نقص نیست، بلکه احترام و صداقت از اصول اولیه این برند ساعت جهانیه. فلسفه کمپانی عملکرد بهتر، اعتماد بیشتر و سبک های متفاوت با قیمتی منصفانه ست. مشتریان این برند ساعت سازی از کیفیت خوب و قیمت مناسب و معقول اون رضایت کامل دارند.

کمپانی کاندینو را آدلف فلاری هاگ (Adolf Flury-Hug) در سال ۱۹۴۷ در سوئیس پایه گذاری کرد در آن زمان  کارگاهی کوچک  در کنار خانه اش بود و هنوز هم این کارگاه کوچک در کنار کارخانه مدرن کاندینو وجود داره. در سال ۲۰۰۲، کاندینو با گروه فستینو  (Festina) به هم پیوستند. که این پیوست برای هر دو منفعت داشت.

این ساعت استیل اتوماتیک که تاریخ رو هم نشون میده ضدآبه و بند چرمی شیکی هم داره. صفحه اون ضد خشه و پشت شیشه ای داره که می شه کارکرد موتور ساعت رو دید.این ساعت مردانه می تونه در ردیف ساعت هایی قرار بگیره که علاوه بر زیبایی قیمت مناسبی هم داره و به همین دلیل می تونه هدیه مناسبی برای آقایونی باشه که به زیبایی ساعتشان اهمیت می دهند.

در این ویدیو ساعت مردانه کاندینو  مدل (c4494/4) رو می بینید و با کارکرد و ویژگی های منحصر به فرد این ساعت آشنا می شید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *