ساعت-کادو

با ساعت های کارتیر زمان را خودت بساز

با ساعت های کارتیر زمان را خودت بساز

این فیلم تبلیغاتی که توسط کمپانی کارتیر ساخته شده مردان را مخاطب خود قرار داده است. این فیلم نمایشی از انرژی و احساس است با زیبایی شناسی ای رویاگونه که به معرفی کمپانی ساخت ساعت و آینده در پیش رو این برند اشاره دارد. ساعت های لوکس دنیایی دارند که تا ابدیت ادامه دارند. نام کارتیر همیشه در لیست نام گرانقیمت ترین ساعت های جهان وجود دارد.

کارآفرینان، متفکرین، افراد خلاق و با احساس مانند بنیانگذاران کارتیر به دنیای آینده متصل هستند. این تبلیغ ۹۰ ثانیه ای که بیننده را غرق در زمان از نگاه کارتیر  از اولین ساخت ساعتش  تا ساعت های امروزیش می کند، به ببنده تماشای آینده را القا می کند.

این تبلیغ سفری از پیشگامان ابدی تا راز کارگاه های ساعت سازی را به نمایش می گذارد که همه در ریتمی مکانیک وار در حرکتند. این فیلم پسربچه ای را نشان می دهد که از داستان پدرش شگفت زده شده و گویا سنت ساعت سازی را می خواهند سینه به سینه منتقل کنند.

بنیانگذاران کارتیر لوییس، جک و پیر کارتیر هستند. آن ها خودشان جهان الهام شان را ساختند و ساختن تاریخ را به جای ساخته شدن با آن انتخاب کردند.

از زمان تاسیس این کمپانی در سال ۱۸۴۷، ماجراجویی کارتیر برای همه عجیب است. آن ها کاشفان و کارآفرینان گذشته، حال و آینده اند.  انرژی، عزم و اعتقاد راسخ زاک، پیر و لوییس کارتیر را برای فتح جهان در اوایل قرن ۲۰ در نظر بگیرید. پدر به سه پسرش مسئولیت درخشان کردن نام و روح کارتیر در سراسر جهان را سپرد. لوییس این کار را در پاریس، ژاک در لندن و پیر در نیویورک انجام داد.

تحت این بصیرت سه گانه، کارتیر نه تنها با پرستیژترین مزون جواهرات در دنیا شد، بلکه به علاوه یکی از استادان زمان است. کارتیر با شاخص کردن خود با ارزش ها نوآورانه و خلاقانه، جایگاهش را به عنوان پیشگام واقعی در دنیای ساعت سازی تثبیت کرد.

در این ویدیو می تونید این تبلیغ فوق العاده خلاقانه رو ببینید.

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *