بهترین پاوربانک سال - کادو

معرفی بهترین پاوربانک سال

بهترین پاوربانک سال ۲۰۱۶ کدام پاوربانک است؟

با پیشرفت تکنولوژی و بیشتر شدن امکانات موبایل ها، باطری بیشتری هم مصرف می شود و این بدین معنی ست که برای مدت طولانی نمی توانید بدون شارژر و برق بمانید. اما از آنجایی که در فضای بیرونی به برق نمی توان دسترسی داشت، پاوربانکها محبوبیت زیادی یافته اند. بنابراین انتخاب یک پاوربانک خوب اهمیت زیادی دارد. بسته به انتظاری که از پاروبانک دارید و ویژگی ها و ظرفیت باطری موبایل تان می توانید از بین صدها برند و مدل های مختلف پاروبانکها بهترین را انتخاب کنید . اما در این ویدیو بهترین پاوربانک سال ۲۰۱۶ به شما معرفی خواهد شد.

پاوربانک انکر پاورکور ۲۰۱۰۰، یکی از بهترین های این حوزه محسوب می شود، طراحی آن بسیار شیک و وزن سبکی دارد. تنها ۳۵۰ گرم! با ۲۲۰۰۰ میلی آمپر، یعنی می تواند یک آیفون ۷ را ده بار شارژ نماید. این پاوربانک تا ۹۰ درصد کارآیی دارد در حالی که در مقایسه با بقیه پاوربانکها سبک تر و کوچک تر است.

از دیگر ویژگی های این پاوربانک، این است که مجهز به تکنولوژی شارژ هوشمند می باشد، یعنی در صورتی که دو موبایل همزمان به آن متصل باشد، می تواند حداکثر شارژِ که به هر یک می توان فرستاد را تشخیص دهد و با سرعت بالا این شارژ را منتقل نماید. به همین دلیل است که بهترین پاوربانک سال شناخته شده است.

تنها نقطه ضعفی که می توان برای این پاوربانک برشمرد این است که، تقریبا ده ساعت طول می کشد تا کاملا شارژ شود. همچنین امنیت بالا هم از ویژگی هاییست که باید به آن اشاره نمود. چرا که در بسیاری از خبرها می شنویم که یک پاوربانک منفجر شده است.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *