عطر کریستال نویر-کادو

عطر کریستال نویر زنانه ورساچی رایحه ای مناسب خانم های شیک و مد روز

عطر کریستال نویر زنانه ورساچی رایحه ای مناسب خانم های شیک و مد روز

عطر کریستال نویر ساخت کمپانی ورساچی رایحه ای کاملا زنانه است که در سال ۲۰۰۴ یه بازار عرضه شد. این عطر اغواگر و پر احساس، ترکیبی شیرین از گل یاسمن، گل رز صدتومنی، کهربا، چوب صندل و شکوفه های پرتقال است. این ترکیب هر خانمی را شیک و مد روز می کند.

تصور کنید شبی در جزیره ای هستید و در حال قدم زدن زیر نور مه در حالی که آسمون پر از ستاره های چشمک زنه. شما در انتظار عشقتون هستید که اونجا ملاقاتش کنید. نسیمی از کنارتون میگذره و عطر و بوی مشک گرم رو از عطر عشقتون به مشامتون می رسونه، چشماتونو می بندید و در حالی لذت می برید مسحور ترکیب این رایحه با بوی گل های اطرافتون می شید که او از راه می رسه. این طر فوق العاده دوست داشتنی همیشه چنین منظره هایی رو برای شما تداعی می کنه.

تمام نت های موجود در این عطر جالب و دوست داشتنین که تمام روز با شما میمونه، رایحه های شکوفه های گلی اون واقعا دوست داشتنین و هرکسی رو مجدوب می کنه. نت اولیه این عطر گرم و تلخ، ترکیبی از فلفل، زنجبیل و هل است بعد از اون در نت میانه به رایحه شکوفه های پرتقال، یاسمن، گل رز صدتومنی و نارگیل می رسیم و نت پایانی شامل زایحه مشک، کهربا و پوب صندل سفید میشه.

شب های بلند و زمستان های گرمی که پر از لحظه های پر رمز و راز و عاشقانه ست توصیفی از این عطر خوش بو است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *