قهوه ساز-کادو

دستگاه قهوه ساز ، اسپرسوساز و کاپوچینوساز سه در یک دلونگی

دستگاه قهوه ساز ، اسپرسوساز و کاپوچینوساز سه در یک دلونگی

انتخاب یک دستگاه قهوه ساز که تمام نیاز های شما را برطرف کند کار سختیه.این دستگاه قهوه ساز، اسپرسو ساز و کاپوچینو ساز سه در یک دلونگی، با سیستم جدید کف ساز برای کاپوچینو مجهز به سیستم نگهدارنده طعم در هنگام دم آمدن که می توانید در بین سرو کردن آن را متوقف کنید که دارای تایمر ۲۴ ساته هم است یکی از مجهزترین دستگاه هایی است که باید در هر خانه ای وجود داشته باشد.

با این دستگاه سه در یک قهوه، کاپوچینو، اسپرسو و لاته درست کنید. با این دستگاه دیگر لازم نیست یک دستگاه قهوه ساز و یک دستگاه اسپرسویساز داشته باشید و همین موضوع در کم کردن فضای اشغالی آشپزخانه به شما کمک می کند.  وقتی یه قهوه ساز با زمانبندی ۲۴ ساعته داشته باشید می تونید با رایحه عالی قهوه دم کشیده از خواب بیدار بشید. از این به بعد کاپوچینو و لاته رو با یه کف فوری و عالی روی اون بنوشید. این دستگاه این امکانو بهتون میده که شیر جوشیده رو همون موقع به فنجون قهوه تون اضافه کنید.

فیلتر بادوام با طول عمر بالای این دستگاه چنان تخصصی طراحی شده که ریزترین اضافات رو از قهوه شما جدا می کنه و لازم نیست دیگه نگران نوع قهوه خریداری شده باشید.

ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه باعث میشه که شیر و بخار با هم ترکیب بشن و فومی غنی و خامه مانند تولید می کنه و شیر رو برای درست کردن هات چاکلت گرم می کنه. این دستگاه این امکانو براتون فراهم می کنه که قبل از دم کشیدن کامل قهوه از یه فنجان قهوه لذت ببرید.

این دستگاه قهوه ساز  دلونگی مجهز به المنت گرمایشی هست که از زیاد گرم شدن قوری های کوچیک قهوه جلوگیری می کنه. برای اینکه بیشتر با این دستگاه قهوه ساز آشنا بشید این ویدیو رو ببینید.

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *