ساعت مردانه کاسیو - کادو

ساعت مردانه کاسیو : انتخاب کادویی ایده آل برای آقایان

معرفی ساعت مردانه کاسیو

کاسیو یک کمپانی تجاری چند ملیتی ست که در زمینه تولید لوازم الکترونیکی فعالیت دارد و دفتر اصلی آن در توکیو ژاپن است. محصولات این کمپانی شامل ماشین حساب، موبایل، دوربین های دیجیتال، آلات موسیقی برقی و ساعت های دیجیتال است. این کمپانی در سال ۱۹۴۶ تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود. در دهه ۱۹۸۰ کاسیو اولین ساعت مچی های خود را به بازار عرضه نمود. این کمپانی هم در تولید ساعت های آنالوگ و هم دیجیتال پیشرو بوده و همواره شهرت ویژه ای داشته است. این ویدیو معرفی یک ساعت مردانه کاسیو است که می تواند یک کادوی مناسب برای آقایان (پدر، همسر و دوست پسر) باشد.

ساعت مردانه کاسیو مدل SGW500H یک ساعت آنالوگ – دیجیتال مجهز به قطب نمای حرارتی است. قطب نمای این ساعت بسیار قوی عمل می کند و عقربه دوم قطب نما هم مواره سمت شمال را نشان می دهد. لذا این ساعت مچی برای آقایانی که مدام در سفر یا کوهنوردی هستند را از حمل قطب نما بی نیاز می کند. همچنین این ساعت قابلیت های دیگری نیز دارد برای مثال زمان طلوع و غروب خورشید را نشان می دهد، استاپ واچ، زنگ و تایمر هم دارد و زمان بین المللی را نیز در شهرهایی مانند شیکاگو، لس انجلس، نیویورک، توکیو و مکزیکو را اعلام می نماید.

سنسور گرمایی این ساعت می تواند با توجه به اینکه روی دست بسته شده است یا نه خود را با دمای محیط یا بدن تطبیق بدهد. از ویژگی های دیگر این مدل ساعت مردانه کاسیو بند نرم و انعطاف پذیر آن است که در استفاده طولانی مدت به هیچ عنوان دست را اذیت نمی کند. قیمت این ساعت هم بسیار مناسب است. اگر قصد خرید هدیه روز پدر یا هدیه سالگرد ازدواج خود را دارید اصلا به این ایده کادویی شک نکنید.

 




پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *