مخلوط کن پرینسس - کادو

معرفی مخلوط کن پرینسس مدل Healthy Turbo

با مخلوط کن پرینسس و قابلیت های آن بیشتر آشنا شویم

مخلوط کن از جمله لوازمی ست که تقریبا در هر آشپزخانه ای یافت می شود. برای تهیه انواع اسموتی ها و آبمیوه ها مانند شیرموز و حتی برخی غذاها مانند سوپ و نرم کردن دانه ها از این وسیله استفاده می گردد. مخلوط کن پرینسس مدل Healthy Turbo یکی از بهترین مدل های برند پرینسس محسوب می شود. این مخلوط کن دارای برنامه اتوماتیک بوده و ۱۶۰۰ وات قدرت دارد. تیغ شش پره آن امکان خورد کردن آسان تر را به کاربر می دهد. شیشه آن نشکن و مقاوم بوده و در برابر اثر انگشت و هرگونه خراشی مقاوم است.

از جمله کارهایی که می توانید با مخلوط کن پرینسس انجام دهید، خورد کردن یخ، درست کردن آبمیوه و یخ، آسیاب کردن انواع مغزها و دانه های قهوه است. همینطور می توانید سوپ داغ و انواع سس ها را نیز در این مخلوط کن درست کنید. در واقع درست کردن انواع نوشیدنی های گرم و سرد از قابلیت های این مخلوط کن است. مجهز به شش برنامه اتوماتیک، تنظیم دستی و نمایشگر کاربردی برای نشان دادن زمان و سرعت بلندر نیز هست.

لوازم آشپزخانه از جمله کادوهایی ست که می توانید به مناسبت خرید خانه جدید به عزیزان خود هدیه دهید. بنابراین اگر قصد خرید مخلوط کن را دارید حتما نگاهی به قابلیت های مخلوط کن پرینسس مدل Healthy Turbo بیندازید، احتمالا نظر شما را برای خرید جلب خواهد کرد.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *