چای ساز آریته - کادو

معرفی چای ساز آریته (Ariete)

در مورد چای ساز آریته بیشتر بدانیم

احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که خسته از سرکار به خانه برگردید، در این لحظات تنها نوشیدن یک فنجان چای خستگی شما را رفع خواهد کرد و چه خوب است که یک چای ساز اتوماتیک این کار را برای شما انجام دهد. با پیشرفت تکنولوژی و شلوغی روزمرگی افراد تمایل دارند که از انواع لوازم اتوماتیک در خانه خود استفاده نمایند تا وقت کمتری را در آشپزخانه بگذرانند. بنابراین طبیعی ست که تولید کنندگان در پاسخ به نیازهای افراد در پی تولید و عرضه بهترین ها باشند. چای ساز آریته از نخستین و باکیفیت ترین دستگاههای اتوماتیک برای دم کردن چای و انواع دیگر دمنوش هاست که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

تنظیم زمان دم کردن آب و همینطور تنظیم دمای آب در چای ساز آریته قابل برنامه ریزی اتوماتیک است. همچنین دارای کارکرد گرم نگه داشتن چای به مدت نیم ساعت یا ۳۰ دقیقه نیز هست. از قابلیت های دیگر آن سیستم دم کردن اتوماتیک است که به نحوی تعبیه شده که رنگ و طعم چای را کاملا حفظ می کند. ظرفیت کتری آن ۶ فنجان یا همان یک لیتر است. از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به سبد متحرک آن اشاره نمود، می توانید به راحتی لیپتون یا برگ چای و دیگر دمنوش ها را در آن ریخته و پس از دم کردن چای آن را تمییز نمایید. جنس بدنه و شیشه آن آلمانی بوده و کاملا مقاوم است همینطور تمام قطعات آن در اروپا تولید شده است.

چای ساز و دیگر لوازم خانگی پیشنهاد های کادویی برای خانه جدید هستند که می توانید به مناسبت خانه خرید عزیزان خود به آنها تقدیم نمایید. اگر قصد خرید چای ساز دارید، حتما ویژگی های چای ساز آریته را ببیند، احتمالا نظر شما را جلب خواهد کرد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *