ایکیا-کادو

محصولات ایکیا و بررسی کاتالوگ ۲۰۱۷ این برند لوازم خانگی

محصولات ایکیا و بررسی کاتالوگ ۲۰۱۷ این برند لوازم خانگی

من عاشق لوازم خانگی ایکیام و بهترین محصول ایکیا از نطر من چراغ مطالعه ایکیا ست. همونطوری که می دونید کاتالوگ ۲۰۱۷ ایکیا منتشر شده. 

این کاتالوگ شامل محصولاتی می شه که در سال ۲۰۱۷ وارد بازار میشن، و مثل همیشه من خیلی هیجان زده ام که ببینم ایکیا په محصولاتی جدید تولید کرده و کدوم یکی از این محصولات برای استفاده من مناسبن. البته که محصولات زیاد و متنوعی در سال ۲۰۱۷ به بازار و فروشگاه های ایکیا میان، اما توی این ویدیو محصولاتی که انتخاب من برای خرید در سال جدید هستو بهتون معرفی می کنم شاید این ها همو چیزهایی باشن که به کار شما هم میان و شما هم به دنبال خرید این وسایل هستید. پس با هم کاتالوگ ۲۰۱۷ ایکیا ، این برند معروف و دوست داشتنی رو ببینیم.

اگه توی اتاق کارتون فضای زیادی ندارید یا حتی توی اتاق های خونتون فضای کمی برای کار دارید، میز کاری که توی این ویدیو می بینید می تونه یه انتخاب فوق العاده باشه، این میز کار که باید ایستاده کنارش کار کنید خیلی بهتون کمک میکنه و چون قفسه و کشو دارهمی تونید وسایل و کیفتونو توی اون ها قرار بدید. یه قسمت از این میز برای نگهداری کابل ها و  این جور وسایل تعبیه شده و قلاب های کنار میز برای کلید یا هدفونتون. این میز یه راه حل ساده برای اتاق کار کوچیک یا فضاهای کمه.

محصول بعدی یه کاناپه ست که از چند تکه مختلف تشکیل شده که شما با کنار هم قرار دادن اون ها می تونید مبلمان رو با فضایی که دارید هماهنگ کنید و دیگه نگرانی بابت دکوراسیون خونه نداشته باشید. می تونید وسایل جانبی یا کوسن ها رو بردارید و یا مبل هارو به صورت تخت در بیارید.

و یه عالمه وسیله و لوازم خونه جالب و دوست داشتنی با زراحی های ساده و کاربردی می تونید بقیه محصولاتی که در این سال به بازار میان رو توی این ویدیو ببینید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *