بهترین مخلوط کن - کادو

معرفی بهترین مخلوط کن های سال ۲۰۱۷

با بهترین مخلوط کن های سال آشنا شویم !

مخلوط کن ها اغلب برای درست کردن انواع اسموتی مورد استفاده قرار می گیرند، هر چند استفاده های دیگری نیز دارند مانند نرم کردن سوپ و یا انواع سس ها. امروزه کمتر آشپزخانه ای وجود دارد که در آن مخلوط کن نباشد و این وسیله یکی از نیازهای تقریبا ضروری آشپزخانه هاست. برای خرید مخلوط کن باید بسته به بودجه و انتظاری که از آن دارید بین هزاران مدل از برندهای مختلف یکی را انتخاب نمایید. بنابراین در ادامه این پست و در ویدیو امروز بهترین مخلوط کن های سال ۲۰۱۷ و ویژگی های آنها معرفی می شوند تا در انتخاب به شما کمک کند.

از ویژگی هایی که در هنگام خرید مخلوط کن باید مورد توجه قرار دهید، قدرت موتور و جنس مقاوم بدنه یا همان ظرف آن است. همچنین ظرفیت ظرف نیز اهمیت ویژه ای دارد. برخی مدلهای پیشرفته تر که در این ویدیو نیز معرفی می گردند علاوه بر ظرف مخلوط کن یک یا دو ظرف مخصوص سرو نوشیدنی نیز دارند. قابلیت برنامه دهی و تنظیم سرعت نیز از خصوصیت های مهم مخلوط کن هاست. یک مخلوط کن حرفه ای باید حداقل سه یا بیشتر از سه دکمه تنظیم سرعت چرخش داشته باشد.

جنس و مدل تیغه نیز از دیگر ویژگی های مهم محسوب می شود. جنس اغلب تیغه ها استیل ضد زنگ است اما مدل آن در مخلوط کن های مختلف متفاوت است، برای مثال تیغه دو پر یا شش پر. تیغه های قوی به راحتی امکان خورد کردن یخ و تبدیل آن به برف را به شما می دهند. بنابراین اگر تمایل دارید انواع نوشیدنی های خنک را در منزل درست کنید، یه تیغه مخلوط کن دقت نمایید. و آخرین موردی که به آن اشاره می کنیم که البته اهمیت ویژه ای نیز دارد سر و صدای مخلوط کن هنگام کار است. اگر می خواهید صبح ها قبل زا رفتن به محل کار شیر موز یا هر آبمیوه و نوشیدنی مخلوط دیگری میل نمایید و نمی خواهید اعضای خانواده را بیدار کنید، حتما موقع خرید این محصول تحقیق کنید و از سر و صدایی که تولید می کند مطمئن شوید.

چنانچه قصد خرید مخلوط کن برای خانه خود و یا هدیه برای خانه جدید عزیزان و دوستان خود را دارید، تماشای این ویدیو را از دست ندهید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *