اکسسوری اتاق خواب-کادو

۱۰ اکسسوری اتاق خواب قدیمی که باید به اتاق خواب ها برگردانیم

۱۰ اکسسوری اتاق خواب قدیمی که باید به اتاق خواب هامون برگردونیم

مادربزرگ ها می دونستن چه چیزایی اتاق خواب رو راحت و خودمونی می کنه. بیاید جادوی اتاق خواب های گذشته رو به اتاق خواب هامون برگردونیم!

با این ایده های دکوری فریبندگی اتاق خواب های سال های گذشته رو برگردونیم.

ساعت های زنگدار بانمک

اکسسوری اتاق خواب-کادو

همه گوشی های هوشمند خوب هستن، اما از وقتی ساعت های زنگدار از مد افتادن،مدل های اون ها هم خیلی کم شدن. در اکثر مواقع، ساعت زنگ دار اولین چیزیه که هر روز می بینیم، پس باید واقعا زیبا باشه. می تونید یه مدل خوشگل از این ساعت هارو برای اتاق خوابتون انتخاب کنید.

لحاف

اکسسوری اتاق خواب-کادو

در کل، انگار ما به این نتیجه رسیدیم که هرچی کمتر بهتر. این موضوع در مورد همه چیز صادقه غیر از لحاف. اگه یه لحاف قدیمی تو سمساری دید، حتما بخریدش. اگه مادر شوهرتون  خواستن یکی از لحاف های قدیمی شونو بهتون بدن، حتما قبول کنید.لحاف هار و همه جای اتاق خوابتون داشته باشید. یه لحاف خوشگل خودش به تنهایی می تونه یه اتاق خواب خالی و سرد رو به جایی تبدیل کنه که دلتون نمی واد هیچ وقت ازش خارج بشید.

صندوقچه های خالی

اکسسوری اتاق خواب-کادو

یه عالمه لحاف دارید؟ اشکال نداره، خصوصا اگه پایین تختتون یه صندوقچه خوشل و خالی دارید. اگه ندارید هم می تونید از سمساری ها بخرید، می تونید اون هارو در رنگ ها زیبا توی این سمساری ها پیدا کنید. حتی بعضی از اون ها نقش و نگار هایی هم روشون دارن.

میز توالت

اکسسوری اتاق خواب-کادو

مظمئنا میز توالت چیزی نیست که متعلق به گذشته ها باشه، بلکه هنوز هم جز لاینفک هر اتاق خوابیه. هماهنگ کردن ست برس و شانه ها و شیشه های زیبای عطر و همچنین جعبه نگهداری جواهرات می تونن حس زنانگی رو به اتاق خوابی بدن که کاملا خالی و مینیماله.

چراغ های رومیزی

اکسسوری اتاق خواب-کادو

وقتی به یه اتاق خواب قدیمی فکر می کنید اولین چیزی که تصور می کنید، چراغ های رومیزیه که روشنایی اتاق خواب رو تامین می کنن. می تونید مدل های قدیمی اونارو تهیه کنید و در طراحی اتاق خوابتون استفاده کنید.

تخت پرده دار

اکسسوری اتاق خواب-کادو

برای شروع و پایان روز غرق شدن توی یه تخت پرده دارباشکوه برای هرکسی لذت بخشه، چه شما جزو طرفداران تخت های پردا دار باشید، چه نباشید، نمی تونید منکر این موضوع بشید که تخت های پرده دار خیلی دوست داشتنین.

تختخواب هایی که جا برای آویزان کردن لحاف دارند

اکسسوری اتاق خواب-کادو

این تختخواب ها حس خوبی رو به اتاق خوابتون میدن، چرا که جای خوبی برای نشون دادن لحاف دست ساز مورد علاقتونه.

ملحفه های رنگی

اکسسوری اتاق خواب-کادو

این درسته که ملحفه های سفید با همه چیز هماهنگ میشن. اما چرا تختخوابتون رو با ملحفه های رنگی ۱۰۰۰ برابر زیباتر نمی کنید؟ همه ما رنگ های صورتی روشن، زرد پررنگ و فیروزه ای انرژی بخش که رنگ ملحفه های قدیمیمون بودن رو دوست داشتیم. مطمئنا هنوز هم این ملحفه ها برای زیبایی بخشیدن به اتاق خوابتون وجود دارن.

کاغذ دیواری

اکسسوری اتاق خواب-کادو

از کسی که عاشق کاغذ دیواریه اگه بپرسید بهتون میگه که اگه یه بار از کاغذ دیواری استفاده کنید، تا همیشه اینکارو ادامه می دید. این اکسسوری دکوری برای اتق خوابتون فوق العاده ست، می تونید اتاقخواب های زیادی رو در سراسر دنیا ببینید که با کاغذ دیواری های رنگی و طرح درا فوق العاده زیبا شدن و فضایی گرم و صمیمی رو ایجاد کردن.

شومینه

اکسسوری اتاق خواب-کادو

وقتی میشه صدای سوختن پوب هارو تو شومینه شنید که دوست داره صدای یه تهویه هوای بد رو بشنوه؟ واقعا بزرگترین اشتباه ما حذف شومینه از اتاق خواب هامون بوده. شومینه یه راه حل ساده برای یه خواب آرامش بخش بوده.

منبع: countryliving
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *