2

معرفی نوعی گرامافون با طراحی بی نظیر

تاک : یک گرامافون عمودی

این محصول جدید و بی نظیر که توسط طراح صنعتی، روی هارپاز (Roy Harpaz) طراحی شده، ممکن است مانند گرامافون های کلاسیک، قابلیت انداختن سوزن بر روی یک رکورد را نداشته باشند، اما با ویژگی های مختلف و منحصر بفرد خود، یکی از بی نقص ترین طراحی های حال حاضر به شمار می رود.

این محصول که “تاک” (toc) نیز نامیده می شود، از یک سنسور دیجیتال و سیستم ردیابی خطی استفاده می کند که به شما اجازه می دهد با استفاده از با یک کنترل از راه دور و یا از طریق دکمه های لمسی LED در پنل جلویی که جنس آن از چوب گردو است، بین آهنگ ها پرش کنید.

این محصول با الهام از شور و شوق کوتاه مدتی که توسط فلامینگو پی اس (PS-F5 Flamingo) و در سالهای ۱۹۸۰ برای گرامافون های عمودی به وجود آمده بود، قابلیت پخش آهنگ های ۱۲″s, 10″s and 7″s را دارد. طراح این محصول، به ایده ای منحصر بفرد و جذاب برای ساخت گرامافون عمودی دست یافته است که طراحی پیشرو را به راحتی با عملکرد رترو (retro) ترکیب می نماید.

این گرامافون بر خلاف محصولات مشابه دیگر، رکورد را به صورت عمودی اجرا می کند. همچنین، این محصول می تواند با اسکن یک رکورد، نقاط مختلف آهنگ را پیدا کرده و به شنوندگان اجازه دهد تا در صورت لزوم، بین آهنگ ها پرش کند. این ویژگی در کنار قابلیت کنترل از راه دور، این دستگاه را به وسیله ای مدرن برای استفاده در منزل تبدیل کرده است. از طرف دیگر، پنل چوبی جلوی این دستگاه، ظاهر کلاسیک و منحصر بفردی به آن داده است.

گرامافونمنبع: touchofmodern