رنگ رژلب-کادو

رنگ رژلب : سایه های مختلف رنگ قرمز

 رنگ رژلب : سایه های مختلف رنگ قرمز

نکات بسیاری برای داشتن ظاهری زیبا وجود دارد اما شما می توانید ظاهر خود را به راحتی و با استفاده از یک رنگ رژلب متفاوت، تغییر دهید. طیف نامحدودی از سایه های رنگ رژلب قرمز وجود دارند که به راحتی بر روی لب اعمال شده و به همان راحتی نیز پاک می شوند. گذشته از رنگ های رایج و پرطرفدار قرمز مخملی پررنگ و قرمز خونی، می توانید به سایه های دیگری همچون قرمز مکا (به رنگ قهوه مکا)، هلویی، صورتی، توت فرنگی، و فراتر از اینها نیز برای انتخاب رنگ مورد علاقه خود فکر کنید. اما به یاد داشته باشید که برای این کار، باید به لباس خود و مناسبتی که می خواهید در آن شرکت کنید نیز توجه نمایید.

رنگ رژلب-کادو

بافت

رنگ رژ لب را می توان در انواع مختلفی از سبک محصول مشاهده نمود، تمام آنها به نتایج مختلف و متفاوتی دست می یابند.

  • برق لب: این محصول، درخشش براقی را در حین مرطوب کننده بودن به لب های شما می بخشد. این محصول همچنین، رنگ موقتی را ارائه می دهد.
  • بالم لب: بالم های رنگی، برای اعطای یک ظاهر طبیعی به چهره مناسب هستند.
  • استین لب (Lip Stain): یک ظاهر مات را در تمام طول روز به لب ها می بخشد. مرطوب کنندگی بسیار کمی را ارائه می دهد.
  • استیک لب (Lip Stick): اثرات استیک لب از مات تا براق کننده گستردگی دارد، باید سبک مورد نظر و دلخواه خود را انتخاب نمایید. این محصولات از بازده موقت، رنگ عمیق، و هیدراسیون یا آبرسانی متوسطی برخوردار هستند.
  • رژ لب ۲۴ ساعته یا با ماندگاری بالاتر: این رژ لب ها با رنگ های ماندگار و طولانی مدت، به شکل مایع ارائه شده و مانند رنگ استفاده می شوند. این محصولات از پوشانندگی کامل برخوردار بوده و لب ها را مات و یا درخشان می کنند.
ترکیب رنگ رژ لب با رنگ پوست

رنگ رژلب-کادو

به طور کلی، می توان گفت که رنگ های رژ لب روشن تر، ترکیب خوبی با رنگ پوست روشن تر ایجاد می کنند، و بالعکس.

  • برای فردی با پوست بور و روشن، یک رنگ قرمز رزی یا یک رنگ قرمز روشن می تواند گزینه مناسبی باشد.
  • پوست هایی به رنگ متوسط (نه روشن و نه تیره)، هماهنگی خوبی با رنگ های بی اثر (رنگ پوست)، زردآلویی، و یا سایه های قرمز شرابی خواهند داشت.
  • پوست هایی به رنگ زیتونی، می توانند ترکیب خوبی با تن های رنگی مشابه با انواع توت ها و سایه های قهوه ای، و همچنین رنگ های قرمز عمیق ایجاد کنند.
  • فردی با پوست تیره، می تواند با عمیق ترین سایه های موجود، از جمله سایه های قرمز شرابی – مکا و یا قرمز یاقوتی پررنگ به خوبی ترکیب شود.

منبع: womenslifestyle

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *