سبک ظاهری مردان-کادو

نکاتی که زنان در سبک ظاهری مردان جذاب می بینند! (بخش اول)

نکاتی که زنان در سبک ظاهری مردان جذاب می بینند! 

مردانی که به سبک ظاهریشان به تناسب فصل و مکان اهمیت می دهند می توانند تاثیر به سزایی بر هرکسی داشته باشند. چه آن شخص رئیسشان باشد، چه خانمی که در کنارشان قرار گرفته است. منظور ما این نیست که شما باید به گونه ای لباس بپوشید که دیگران می پسندند، اما اینکه بقیه چه تصوری از سبک ظاهری شما دارند چیز جذابی خواهد بود. مطلبی که در ادامه می خوانید از خانم ها در مورد جذابترین سبک ظاهری مردان سوال کرده و این ها نتایجی است که به دست آمده.

  1. سلیقه خوب در انتخاب کفش

سبک ظاهری مردان-کادو

این یک واقعیت شناخته شده است که یکی از اولین چیزهایی که یک زن در مورد شما متوجه خواهد شد، کفش هایتان است. برای خانم ها، چیزی که شما برای پوشاندن پاهایتان انتخاب می کنید می تواند اطلاعات بیشتری در مورد شما بیان کند. اگر شما پسر بیکار تنبلی هستید که هنوز در زیرزمین خانه پدر و مادرتان زندگی کرده و برای خرید جوراب ها و صندل هایتان به مغازه کودکی خود می روید، پس زمان آن رسیده که این روند را تغییر داده و انتخاب های بهتری انجام دهید.

به عنوان مثال، مردی که کفش آل استار کانورس می پوشد، ممکن است یک شخصیت راحت، هنری، و سرگرم کننده داشته باشد. مردی که از پوتین های جیر در پوشش خود استفاده می کند، از شخصیت جدی و مردانه تری برخوردار است. مهم تر از همه، مردی قابل ستایش است که می داند که چه نوع کفشی می تواند سبک شخصی اش را تکمیل کند. بهترین کار این است که یک کفش خوب و با کیفیت برای خود خریداری نموده و به نحو مناسبی از آنها مراقبت و نگهداری نمایید.

  1. نحوه ترکیب کفش و پاچه شلوار با مچ پا

سبک ظاهری مردان-کادو

مردی که می داند چگونه جوراب های خود را انتخاب و با باقی لباسش ترکیب کند، قابل قدردانی است. اما این روزها، مهم تر از آن این است که در صورت نپوشیدن جوراب، مچ پای قابل دید شما از ظاهر خوبی با کفش و پاچه شلوارتان برخوردار باشد. باید دقت کنید که به هیچ وجه در این کار زیاده روی نکنید. بهترین ترکیب زمانی ایجاد می شود که شلوار مورد نظر بیش از حد تنگ (و یا بیش از حد گشاد) نبوده و پاچه شلوار تنها کمی بالا داده شود.

  1. شلوارهای چینو

سبک ظاهری مردان-کادو

چینوها فوق العاده هستند. چرا که آنها پوشش همه کاره­ ای بوده و می توانند با هر پوشش و در هر مناسبتی (غیر رسمی و یا رسمی) به کار رفته و باز هم ظاهر جذابی به شما اعطا نمایند. بهترین و مناسب ترین شلوار چینو، شلواری است که اندکی حالت مخروطی داشته و از قسمت پاچه بالا داده شود. بهتر است این شلوار را در رنگ های مختلف داشته باشید، اما حداقل مطمئن شوید که رنگ های سرمه ای، طوسی، و سبز زیتونی در کمد لباستان وجود داشته باشند.

  1. بلوزهای هنلی (Henleys)

سبک ظاهری مردان-کادو

بلوزهای هنلی، از لحاظ عامل جاذبه، یک گام جلوتر از تیشرت ها هستند. این بلوز، در واقع تنها یک پیراهن بدون یقه با چند دکمه در قسمت جلوی آن است، اما از لحاظ سبک، این بلوزها به علت متفاوت بودنشان جذابیت بالایی دارند. آنها شما را از مردانی که نمی توانند از تیشرت های خود جدا شوند، متمایز می سازند. و در عین حال آنها لزوما رسمی و تجملی نیستند.

  1. پیراهن سفید + شلوار جین

    سبک ظاهری مردان-کادو

این ترکیب، ممکن است به نظر بسیار ساده برسد، اما در واقع، این پوشش ظاهری می تواند یکی از سبک هایی باشد که بسیاری از زنان دوست دارند بر تن یک مرد ببینند. یک پیراهن جذاب و متناسب (که بیش از حد گشاد یا بیش از حد تنگ نباشد)، یک امر کلیدی در امر انتخاب پوشش به شمار می رود. شلوار جین مورد نظر نیز باید به دقت انتخاب شود. برای این کار، باید از شلوار جین باکیفیتی استفاده کنید که با اندامتان تناسب داشته، اما در عین حال بیش از حد تنگ نباشد.

ادامه این موارد را می توانید در بخش دوم از این مجموعه بخوانید.

منبع: ties

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *