سبک ظاهری مردان-کادو

نکاتی که زنان در سبک ظاهری مردان جذاب می بینند! (بخش دوم)

نکاتی که زنان در سبک ظاهری مردان جذاب می بینند!

 در بخش اول از این مجموعه مواردی مانند کفش و غیره که در سبک ظاهری مردان تاثیرگزارند را برشمردیم. در این مطلب ادامه این موارد را می خوانید.

  1. پلیورهایی با یقه V شکل

    سبک ظاهری مردان-کادو

پلیورهایی با یقه V شکل، می توانند ظاهر بسیار جذابی به پوشش یک مرد اعطا کنند. یک پلیور با یقه V شکل، پوشش مناسبی به عنوان نقطه تعادل بین سبک ظاهری رسمی و غیر رسمی به شمار می رود، بنابراین این قطعه می تواند یک انتخاب مناسب برای بیشتر مناسبت ها باشد.

  1. پیراهن دکمه ای + آستین های بالا زده + کراوات باریک

سبک ظاهری مردان-کادو

این ترکیب، یک سبک ظاهری بسیار جذاب در پوشش مردان به شمار می رود. مردی که بداند چگونه یک پیراهن دکمه ای را با آستین های بالا زده و یک کراوات باریک و جذاب ترکیب کند، مطمئنا فرد بسیار با سلیقه ای به شمار می رود. این ترکیب به اندازه ای غیر رسمی است که شما می توانید آن را در هر مناسبتی بپوشید، اما آن قدر غیر رسمی نیست که ظاهر بیش از حد غیر جدی و شلخته ای به شما بدهد. ترکیب یک پیراهن دکمه ای و یک کراوات، یک ظاهر غیرکاری و غیر رسمی را به شما ارائه می دهند.

  1. یک کت و شلوار متناسب

سبک ظاهری مردان-کادو

مردی که یک کت و شلوار سفارشی و متناسب پوشیده باشد، می تواند تمام توجهات را در هر جمعی به خود جلب کند! با این حال، منظور از کت و شلوار، هر کت و شلواری نیست. اگر شما از یک کت و شلوار گشاد و نامتناسب در پوشش خود استفاده می کنید، نباید منتظر دریافت توجه خاصی باشید! هر فردی می تواند کت و شلوار بپوشد.

یک نکته مهم دیگر در مورد کت و شلوار: زمان مناسب برای پوشیدن کت و شلوار خود را بشناسید. استفاده از این قطعه پوشش برای محیط های کاری به شدت توصیه می شود. با این حال، پوشیدن کت و شلوار در اولین قرار، به احتمال زیاد بیش از حد رسمی و جدی بوده و قطعا انتخاب مناسبی به شمار نمی رود. هنگامی که این پوشش در یک محیط مناسب پوشیده شود، می تواند ظاهر شیک، قدرتمند، و کاملا جذابی را به شما اعطا نماید.

  1. عادات خوب نظافت

سبک ظاهری مردان-کادو

می توان گفت که اطلاعات بسیار متناقضی در مورد آن چه که زنان ترجیح می دهند در ظاهر یک مرد ببینند، وجود دارد. برخی استدلال می کنند که یک ظاهر متشکل از لباس هایی از جنس فلانل، یک ظاهر زمخت و نیرومند، و یک ریش ضخیم و در عین حال مرتب، می تواند جذاب ترین ظاهر مردانه از دید زنان باشد؛ در حالی که دیگران ممکن است عقیده داشته باشند که یک ظاهر مرتب و اصلاح کرده (و فردی اهل ورزش و باشگاه)، بهترین انتخاب موجود برای ترکیب ظاهری مردانه می باشد. هر دوی این موارد می توانند در جای خود درست و مناسب باشند.

با این حال، شواهدی وجود دارد که ثابت می کند که نه ریش و نه نیروی عضلانی نمی تواند تنها گزینه­ ی انتخابی یک زن در مورد یک مرد باشد. واقعیت این است که زیبایی ترکیب پوشش و برخوردار بودن از یک ظاهر مرتب و جذاب، می تواند مهم ترین گزینه ظاهری یک زن برای انتخاب مرد مورد علاقه اش باشد.

  1. لوازم جانبی جذاب و متناسب

سبک ظاهری مردان-کادو

استفاده از لوازم جانبی در پوشش یک مرد، می تواند جذابیت ظاهری او را دو چندان سازد. یک ساعت زیبا، همیشه یک انتخاب مناسب برای تکمیل پوشش ظاهری شما به شمار می رود. برای این کار، دلیلی ندارد که حتما از یک ساعت رولکس گران قیمت استفاده کنید. بهتر است در حین انتخاب ساعت خود، از فلزات براق و چرم با کیفیت کمک گرفته و از انتخاب پلاستیک و یا محصولات بیش از حد بزرگ اجتناب نمایید. شما همچنین می توانید از دستبند های شیک و ساده ای برای تکمیل پوشش خود استفاده کنید (اما نباید در این کار زیاده روی نمایید). به عنوان مثال، بندهای چرمی و یا دستبندهای بافت (در رنگ های خاکی)، می توانند گزینه های بسیار مناسبی برای استفاده در پوشش شما باشند. اخیرا این محصولات از رواج و محبوبیت بالایی برخوردار گشته اند.

در نهایت، مردی که می داند چگونه مدل و رنگ کراوات، دستمال جیبی مربعی، و تجهیزات و قطعات پوششی دیگر خود را به درستی انتخاب کند، قطعا از یک شخصیت توانا و خلاق برخوردار است. به همین دلیل، سعی کنید از لوازم جانبی ساده، شیک، و مینیمالی استفاده کنید که سبک شخصی شما را نشان داده و توجهات مثبتی را به سوی پوششتان جلب نمایند.

منبع: ties

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *