سایه چشم-کادو

چگونه یک سایه چشم شکسته شده را بازسازی کنیم؟

چگونه یک سایه چشم شکسته شده را بازسازی کنیم؟

شما باید از تمام لوازم آرایشی و بهداشتی خود به روش درست مراقبت و استفاده کنید مثلا باید نحوه درست استفاده از کرم ها را بدانید و یا بدانید که اشتباهات آرایشی می توانند شما را پیرتر از سن واقعیتان نشان دهند یا از لوازم آرایش مانند سایه چشم که شکننده و حساس تر هستند مراقبت بیشتری کنید و آن ها را در کیف آرایشی مناسب نگهداری کنید. اما آیا می دانید هنگامی که سایه چشم مورد علاقه شما شکسته و استفاده از آن غیر ممکن می شود، چه باید کرد؟ نیازی به نگرانی نیست! شما می توانید لوازم آرایش شکسته شده را از نو بازسازی کنید. برای این کار، باید یاد بگیرید که چگونه از اسراف پول خود اجتناب کرده و به جای خرید مجدد یک محصول گران قیمت و پذیرش خطر شکستن دوباره آن، لوازم آرایش شکسته شده را بازسازی نمایید. شما همچنین می توانید از روش های مشابهی برای بازسازی رژ گونه و پنکیک یا پودر صورت خود استفاده کنید.

سایه  چشم-کادو

برای بازسازی و فشرده ساختن مجدد سایه چشم خود، تنها به چند قطره الکل مایع نیاز دارید! مطمئنا همه شما این مایع را در خانه های خود دارید.

سایه  چشم-کادو

در مرحله اول، قطعات شکسته­ ی سایه چشم خود را به یک پودر یکدست تبدیل کنید. شما می توانید از یک مداد برای شکستن تکه های بزرگتر به قطعات کوچکتر استفاده کنید. سپس، چند قطره از الکل خود را با دقت بر روی پودر به دست آمده بریزید (شما می توانید برای این کار، از یک قطره چکان استفاده نمایید). به یاد داشته باشید که نباید در ریختن الکل زیاده روی کنید. سایه چشم تنها باید مرطوب شود.

سایه  چشم-کادو

سپس، مخلوط را با انگشتان دست خود به دقت فشار دهید. اگر نمی خواهید دست خود را کثیف کنید، می توانید یک تکه پلاستیک را بین انگشتان دست خود و مخلوط قرار دهید. اجازه دهید این مخلوط به مدت چند ساعت خشک شود. و پس از آن، شما سایه چشم مورد علاقه خود را دوباره به دست آورده و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

سایه  چشم-کادو

 

منبع: socreativethings

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *