دکمه سر دست-کادو

چیزهایی که باید درباره دکمه سر دست بدانید : انتخاب یک دکمه سر دست مناسب برای شما (بخش دوم)

چیزهایی که باید درباره دکمه سر دست بدانید : انتخاب یک دکمه سر دست مناسب برای شما (بخش دوم)

در بخش اول از این مجموعه با انواع مختلف دکمه سر دست و نحوه استفاده از آن ها آشنا شدید، زمان آن رسیده که دکمه سر دست مناسب با سبک شخصی خودتان را انتخاب کنید. اگر شما رئیس، خلاق، متخصص فنی، فردی جسور در انتخاب پوشش، و یا حتی یک کمدین هستید، می توانید سبک دکمه سر دست دلخواه خود را به راحتی پیدا کنید. در ادامه، برخی از سبک های جذاب موجود به شما ارائه خواهد شد.

  • رئیس

شما باید ذهنیت رئیس گونه خود را پذیرفته، و با انتخاب اشکال و مواد پیچیده، برش لازم را به ظاهر خود بدهید. دکمه سر دست میخی و بال ریترن، می تواند سبک دلخواه و مناسب شما باشد.

دکمه سر دست-کادو

  • خلاق

هیچ کس یک مرد معمولی و خسته کننده را به یاد نخواهد آورد! شما باید با انتخاب خلاقانه جزئیات سبک ظاهری خود، شخصیت خلاق و منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارید. برای این کار، از یک دکمه سر دست ناتد یا گره خورده ابریشمی، و یا یک چین لینک استفاده کنید.

دکمه سر دست-کادو

  • متخصص فنی

شما باید توجه خاصی به طراحی های منحصر به فرد نشان داده و علاقه خود به اجزای نوآورانه را به نمایش بگذارید. دکمه سر دست قفلی و بالت بک، می تواند بهترین گزینه های موجود برای شما به شمار رود.

دکمه سر دست-کادو

  • جسور در انتخاب پوشش

شما باید همانند شخصیت خود جسور بوده و انتخاب های جسورانه ای داشته باشید. شما ترجیح می دهید به جای تطابق با هنجار، یک پوشش معمولی را با تصاویر چاپی مختلف، رنگ ها، و قطعات پوششی بیانیه ترکیب کنید. پس بهتر است اجازه دهید که این امر در لوازم جانبی پوشش شما، به خصوص در دکمه سر دست انتخابی تان نیز نمود یابد.

دکمه سر دست-کادو

  • کمدین

شما از خلق لبخند بر لب دیگران لذت می برید. شخصیت آزاد و بی خیال شما اغلب در انتخاب پوشش منحصر به فردتان نیز منعکس می شود. این روند می تواند در انتخاب دکمه سر دست نیز اعمال شود.

دکمه سر دست-کادو

نکات مهمی که باید به یاد داشته باشید:

دکمه سر دست، اغلب در تجمعات و مناسبات رسمی (به عنوان مثال، مراسم عروسی، جلسات کاری، و ملاقات با مشتریان)، در دفتر کار (به خصوص اگر شما در موضع قدرت هستید) کارکرد بیشتری دارد. اما صرف نظر از فضا و مناسبتی که شما تصمیم دارید دکمه سر دست خود را در آن بپوشید، باید دکمه سر دست های مختلفی (از رسمی تا غیر رسمی) را در اختیار داشته، و به این ترتیب، بتوانید برای هر چیزی آماده باشید. و مهم ترین نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که شما باید با سبک ظاهری خود هماهنگی داشته و آنچه را که فکر می کنید به بهترین شکل ممکن شخصیت شما را نمایش خواهد داد، به عنوان پوشش خود برگزینید. با در نظر گرفتن این نکته، دیگر لازم نیست از امتحان کردن مدل های متفاوت و منحصر به فرد ترسی داشته باشید.

منبع: ties

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *