عطر-کادو

نکاتی در مورد عطر و شیوه استفاده از آن ها

نکاتی در مورد عطر و شیوه استفاده از آن ها

با آمدن فصل جدید و تغییر دمای هوا بهتره عطرتون رو هم عوض کنید و به دنبال عطری بگردید که مناسب با فصلی که در آن هستید باشد. حقایقی جالبی در مورد عطر وجود دارد اما برای استفاده از عطر باید چند تا نکته رو رعایت کنید. این نکات رو می تونید توی این ویدیو ببینید.

علاوه بر اون به اختصار چند تا از این نکات رو بخونید:

۱- از عطربر روی پوست مرطوب استفاده کنید. قبل از اسپری کردن بهتر است با استفاده از یک مرطوب کننده پوستتان را مرطوب کنید. بهتر است برند مرطوب کننده با برند عطر یکی باشد.

۲-بدونید به کدوم قسمت های بدن باید اسپری کنید. برای ماندگاری بیشتر بهتره اونو روی نبض ها استفاده کنید. اما نه تمام نبض ها چند تا از آن ها را انتخاب کنید.

۳- از به هم مالیدن مچ ها بعد از اسپری کردن اجتناب کنید، چراکه باعث شکستن مولکول ها و تغییر رایحه میشه. به جای اینکار مچ هاتون رو به آرومی روی هم فشار بدید.

۴-بر رو روی موها هم بزنید. اما از اسپری کردن مستقیم اون به مو دوری کنید. مقداری از اون رو بر روی برس بزنید و موهاتون رو شانه کنید.

۵- از استفاده بیش از حد خودداری کنید. به نسبت قدرت پخش کنندگی از اون استفاده کنید. پرفیوم ها، ادوپرفیوم ها و … در قدرت پخش کنندگی متفاوت هستند.

۶- عطرتون رو به همراه خود داشته باشید. اما نه اینکه شیشه اون رو همراه خودتون داشته باشید. در ویدیو یک راه ساده برای اینکار معرفی می شود.

۷-به درستی از اون نگهداری کنید. از آن دور از نور مستقیم خورشید، رطوبت و گرما نگهداری کنید. بهترین مکان برای نگهداری از عطر یخچاله.

۸- بهترین تاریخ مصرف عطر رو بدانید.  اگه شرایط نگهداری  رو رعایت کنید می تونید عطر رو به مدت سه سال داشته باشید.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *