کیف پول-کادو

انواع کیف پول مردانه و نحوه نگهداری از آن ها

راهنمای انتخاب کیف پول مردانه

هر مردی نیاز به یک کیف پول دارد. این کیف تنها برای نگهداری پول نیست بلکه بخشی از مد و زیبایی است. در این مطلب تمام چیزی که برای خرید یک کیف پول لازم است بدانید را می توانید بخوانید. کیف پول می تواند یکی از هدایا خاص و هیجان انگیز برای آقایان باشد.

  • اشتباهات رایج در نگهداری از کیف پول

کیف پول-کادو

قبل از معرفی انواع مختلف کیف پول جیبی مردانه، بهتر است در مورد اشتباهات رایج در نگهداری از آن صحبت کنیم. اشتباهات رایجی در زمینه نگهداری از این کیف وجود دارند که می توانند طول عمر آن را تا حد زیادی کوتاه کنند. نگهداری پول نقد در کیف پول، یک امر بدیهی است. اما فقط باید مطمئن شوید که حجم این پول ها مناسب و سبک باشد. در واقع، تنها به قدر نیاز با خود پول نقد حمل کنید. همچنین، سکه های خود را در خانه نگهداری کرده و فقط به مقدار مورد نیاز روزانه از آنها برداشته و با خود بیرون ببرید.

در کل، بهتر است تنها آیتم های مورد نیاز خود را در کیفتان نگهداری کنید. به عنوان مثال، یک یا دو کارت اعتباری، کارت شناسایی، و شاید یک یا دو کارت مهمی که بسته به افراد مختلف، متفاوت است. آیتم های دیگر را می توانید در خانه یا در بانک نگهداری کنید. این کار، نه تنها حجم کیف پول و برآمدگی ناخوشایند جیب شما را کاهش می دهد، بلکه در صورت گم شدن یا دزدیده شدن آن، متحمل ضرر کمتری خواهید شد.

  • انواع مختلف کیف جیبی

اگر شما می خواهید یک کیف پول جدید برای خود تهیه کنید، باید چند نکته را مد نظر قرار دهید. انتخاب نوع کیف پول، اهمیت بالایی برای سبک ظاهری و عملکرد مورد نیاز شما دارد. در اینجا، انواع مختلف کیف پول به شما ارائه می شود.

  1. کیف جیبی بیلفولد (Billfolds Wallets)

کیف پول-کادو

کیف جیبی بیلفولد در دو نوع عرضه می شوند: دو تا شو، و سه تا شو. این کیف ها اغلب از جنس چرم ساخته شده و به اندازه­ ی جذابیتشان، کاربردی نیز هستند.

  1. کیف جیبی سوپر اسلیم (Super Slim Wallets)

کیف پول-کادو

این کیف ها که تنها قابلیت نگهداری از چند کارت را دارند، فوق العاده باریک بوده و یک راه بسیار خوب برای حداقل نمودن اندازه کیف پول به شمار می روند. آنها همچنین تقریبا به هیچ عنوان در جیب شما دیده نمی شوند، و به همین دلیل، ظاهر متناسب شلوار شما را خراب نمی کنند. آنها به طور معمول از جنس چرم ساخته می شوند. کیف های چرم دست دوز از استحکام بیشتری برخوردارند.

  1. کیف جیبی اسپورت (Sport Wallets)

کیف پول-کادو

کیف پول اسپورت یا ورزشی، کمی محکم تر و درشت تر از گزینه های قبلی بوده و محتویات موجود در خود را در حین دویدن، فعالیت های ورزشی، و یا ورزش در باشگاه امن نگاه خواهند داشت. اغلب اوقات، آنها ضد آب بوده و از موادی ساخته شده اند که با حرارت و یا عوامل دیگر ترک نمی خورند.

       ۴٫ گیره های پول

کیف پول-کادو

گیره های پول، تصور مجسمی از سادگی هستند. آنها یک راه آسان و مؤثر برای حمل چند کارت و یا رسید و قبض بوده، و به سادگی درون جیب سینه­ ی مخصوص کت و شلوار شما جای می گیرند. همچنین، گیره های پول را می توان از بسیاری از مواد مختلف (از چرم کلاسیک تا فولاد) تولید کرد.

  1. کیف جیبی مسافرتی

کیف پول-کادو

در هنگام مسافرت به خارج از کشور، شما به طور طبیعی آیتم های بیشتری را با خود حمل می کنید. در این حالت، بهتر است یک کیف پول مسافرتی را برای خود انتخاب نمایید. آنها با مواد اولیه­ ی مختلفی (متناسب با نیازهای شما) ساخته شده اند. جنس چرم، بهترین انتخاب برای یک سفر کاری به شمار می رود؛ در حالی که کیف های ساخته شده با مواد ضد آب، امنیت محتویات خود را در سفرهای ماجراجویانه حفظ خواهند کرد.

  1. کیف جیبی فون کیس (Phone Case Wallets)

کیف پول-کادو

کیف پول فون کیس، انتخاب ایده آلی برای افراد مینیمالیست است. این کیف پول می تواند درهم و برهمی آیتم های پرتعداد شما را درون کیف پول شما کاهش دهد. گرچه این کیف به اندازه­ ی کیف پول بیلفولد حرفه ای به نظر نمی رسد، با این حال برای کمک به نیازهای شما مناسب خواهد بود.

اهمیت کیف پول های جیبی (مانند ساعت ها) و تاثیرات آن در سبک ظاهری شما نادیده گرفته می شوند. انواع و مدل های مختلف و متفاوتی از این قطعه در بازار وجود دارد. بهتر است برای انتخاب گزینه مناسب برای خودتان، جستجوهای لازم را انجام داده و پس از خرید کیف پول مورد نظر، زمان لازم را برای مراقبت از آن صرف نموده و به این ترتیب، مطمئن شوید که کیف شما برای سال های طولانی در کنارتان خواهد ماند.

منبع: ties

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *