جملات عاشقانه-کادو

جملات عاشقانه و تعاریفی که هر زنی دوست دارد بشنود!

جملات عاشقانه و تعاریفی که هر زنی دوست دارد بشنود!

در این مطلب، برای اینکه بدانیم چگونه می توان مهارت های تعریف کردن و گفتن جملات عاشقانه را فرا گرفت و یاد بگیریم چگونه با همسرمان صمیمیت بیشتری داشته باشیم و چگونه همسرمان را سورپرایز کنیم؟ با دو تن از کارشناسان روابط زناشویی صحبت کرده ایم: شولا ملامر (Shula Melamed)، کارشناس سلامتی رابطه با گرایش روانشناسی ؛ و تیا کانینگهام- سامتر (Tiya Cunningham-Sumter)، کارشناس رابطه و نویسنده کتاب “۳۲ درس در مورد ازدواج، جنسیت، و تعارض”.

“من عاشق روش تفکر و ذهنیت تو هستم.”

جملات عاشقانه-کادو

هر فردی می تواند زیبا و جذاب باشد. اما بهتر است به جای یک تعریف کلی در مورد ظاهر خوب افراد، چیزی را هدف قرار دهید که آنها را خاص می کند: یک شخصیت جذاب و منحصر به فرد.

ابراز تعریفی همچون ” من عاشق روش تفکر و ذهنیت تو هستم”، این موضوع را تایید می کند که شما به چیزی بیش از ظاهر فیزیکی فرد مورد علاقه خود جذب شده اید. به یاد داشته باشید که زنان می خواهند بدانند که شما برای هوش و توانایی تصمیم گیری آنها ارزش قائل هستید.

“تو در زمانی که پا به سن می گذاری هم بانوی جذابی خواهی شد.”

جملات عاشقانه-کادو

همچنین، جملاتی شبیه به “تو مادر / مادر بزرگ جذابی خواهی شد” نیز می توانند تعاریف خوبی باشند، اما هر زنی نمی خواهد و یا نمی تواند بچه دار شود. پس به او یادآوری کنید که می تواند فراتر از فرزندان بالقوه خود، چیزهای زیادی برای ارائه به جهان داشته باشد. این تعریف همچنین به یک زن نشان می دهد که شما فقط به جوانی و زیبایی او توجه نکرده و برای خود واقعی او ارزش قائل هستید.

زنان دوست دارند در مورد آینده صحبت کنند؛ به ویژه هنگامی که این آینده شامل خودشان باشد! به طور مشابه، تعریفی در مورد آینده نشان می دهد که شما می خواهید که برای یک مدت طولانی با فرد مورد علاقه خود زندگی کنید؛ و یک رابطه جدی می تواند برای برخی از افراد بسیار جذاب باشد. به یاد داشته باشید که پیری ممکن است برای بعضی از زنان کاملا ترسناک باشد، چرا که این تفکر در اجتماع وجود دارد که جوانی و زیبایی، با ارزش ترین دارایی یک زن به شمار می رود. بنابراین، چنین تعاریفی می تواند برای زنان بسیار جذاب و دلگرم کننده باشد.

“من ادعا نمی کنم که تو کامل هستی، اما به هیچ وجه نمی خواهم چیزی را در مورد تو تغییر دهم.”

جملات عاشقانه-کادو

هیچ کس کامل نیست، و زنان علاقه زیادی به شنیدن تعاریف واقع بینانه و درست دارند. پس به او بگویید که او را همچون یک انسان واقعی می بینید، و با این حال، او را همان طور که هست دوست دارید. همچنین، این تعریف می تواند به گیرنده آن نشان دهد که تعریف کننده، تا چه حد فردیت او را دوست دارد. جالب است ۹ ویژگی زنان فوق دوست داشتنی را بدانید.

“تو با من کاری می کنی که بخواهم انسان بهتری باشم.”

جملات عاشقانه-کادو

بله، ممکن است این تعریف تا حدی گول زننده به نظر برسد، اما اگر به صورتی جدی و واقعی گفته شود، بسیار موثر خواهد بود. زنان می خواهند بدانند که چه ارزشی را به زندگی شریک زندگی خود وارد کرده اند. شنیدن این جمله، به یک زن نشان می دهد که او فردی خاص، مهم، و الهام بخش بوده، و باعث می شود شما بخواهید بهترین زندگی را برای خود داشته باشید.

“کاش زودتر از اینها با تو آشنا می شدم.”

جملات عاشقانه-کادو

یک زن (و البته همه ما)، دوست دارد این جمله را بشنود که شما از بودن با او راضی و سپاسگزار هستید. وقتی شما آرزو می کنید که ای کاش زودتر با او آشنا می شدید، در واقع این موضوع را بیان می کنید که زندگی شما با او بهتر شده است.

این تعریف شیرین به او نشان می دهد که اگر چه هنوز هم تمام روابط یا دوستی های گذشته شما اهمیت دارد، با این حال هیچ یک به آن اندازه مهم نیستند که شما ترجیح دهید او را نداشته باشید. همان طور که تعاریفی در مورد آینده می توانند بسیار موثر باشند، در عین حال نیز آرزو برای آشنایی زودهنگام با فرد مورد علاقه تان به این معنا است که حتی تمام زمانی که در آینده با هم خواهید داشت نیز برای شما کافی نیست.

“من عاشق این هستم که تو همیشه … (در اینجا، کار خوبی که او برای شما انجام می دهد را بیان کنید )”

جملات عاشقانه-کادو

آیا او زمانی که شما در محل کار خسته شده اید، برایتان جوک های خنده دار می فرستد؟ و یا وقت خود را صرف انجام کارهای خوبی برای شما می کند؟ پس شما باید به او نشان دهید که این کارها را نادیده نمی گیرید.

زنان، هیچ کاری را برای تشکر شما انجام نمی دهند، اما آنچه که واقعا ارزشمند است، توجه شریک زندگی به این کارها و جزئیات آن است. یکی از چالش های رایج در یک رابطه این است که دو طرف احساس می کنند به کارهای خوب و فداکاری هایشان توجهی نمی شود. بنابراین، این جملات می تواند آنها را نسبت به توجه و علاقه شما آگاه سازد.

“حتی اگر وزنت به ۱۰۰ کیلو هم برسد، باز هم زیبا و جذاب خواهی بود.”

جملات عاشقانه-کادو

متاسفانه بسیاری از زنان از احساس ناامنی ذهنی بالایی در مورد وزن خود رنج می برند. تحقیقی که در مورد عزت و اعتماد به نفس دختران انجام شده، نشان می دهد که ۷۱ درصد از دختران با عزت نفس پایین احساس می کنند که از ظاهر مناسبی برخوردار نیستند. به عنوان مثال، آنها (در مقایسه با ۲۹٪ از دختران با عزت نفس بالا) فکر می کنند که به اندازه کافی زیبا، باریک اندام، و یا شیک و خوش لباس نیستند. آیا این آمار به شدت غم انگیز نیست؟ آیا شما نمی خواهید به او یادآوری کنید که ترسی از تغییر ظاهرش نداشته، و او را صرف نظر از شکل و نوع بدنش دوست دارید؟

گسترش عشق

جملات عاشقانه-کادو

با توجه به مطالعات انجام شده در این زمینه، یک تعریف مناسب می تواند اثرات بسیار خوبی بر روحیه و ذهنیت زنان بگذارد، چرا که زنان ترجیح می دهند که یک ناظر خارجی به آنها یادآوری کند که آنها دیده شده، شنیده شده، و بیشتر از همه، مورد قدردانی قرار خواهند گرفت. به این صورت آن ها احساس عشق و محبت شما را بهتر درک می کنند.

زنانی که در زندگی ما حضور دارند، به احتمال زیاد بسیاری از کارهای فوق العاده ای که مرتکب می شوند را تنها برای جلب تعریف و تمجید انجام نمی دهند. اما اگر آنها توسط یک فرد نزدیک به خود و به صورت جدی مورد قدردانی قرار بگیرند، انگیزه­ ی افزونی برای ادامه راه پیدا خواهند کرد. بنابراین، از همین امروز شروع به توجه به شریک زندگی خود نموده و در این راه خست به خرج ندهید. مطمئن باشید که هرگز از روش جدیدی که در پیش گرفته اید، پشیمان نخواهید شد. می توانید از نشانه ها متوجه شوید که در رابطه احساسی قوی قرار دارید.

منبع: thelist

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *